Ivana Gáborík a Monika Jákliová
Instagram/iversanns, Instagram/monika_jakliova

Iba pred niekoľkými dňami porodila a dnes by mohla pokojne vystúpiť na prehliadkové mólo. Ivana Gáborík vždy bola nádhernou ženou s dokonalou postavou a dokonca cvičila či tancovala aj počas celého tehotenstva. Vyzerá perfektne aj po dvoch pôrodoch a dnes je z nej jedna z najkrajších mamičiek. 

Baby boom zasiahol slovenský šoubiznis a my sme v súčasnosti mohli byť svedkami mnohých pôrodov. To ani zďaleka však nie je všetko, pretože niekoľko celebrít je len v radostnom očakávaní. Do tejto skupinky ešte nedávno patrila aj Ivana Gáborík či Monika Jákliová a bez hanby ich môžeme označiť za najkrajšie mamičky v slovenskom šoubiznise

Najkrajšie mamičky vládnu svetu

Tanečníčka a influencerka so svojím partnerom, bývalým hokejistom Mariánom Gáboríkom nepochybne patria medzi najkrajšie páry slovenského šoubiznisu. Už na prvý pohľad je vidieť, že láska medzi nimi je neuveriteľne silná a môžu ísť príkladom mnohým rodičom. Dcérka Bella 25. mája oslavovala dva roky a pred týždňom sa jej narodila sestrička Leila.

Z nemocnice sa Ivanka dostala enormne rýchlo. Ponáhľala sa k svojej dcérke, ktorá bola dojatá z toho, že má súrodenca. Aj na Instagrame už teraz dvojnásobnej mamičky sa objavilo video, ktoré ťa určite dojalo k slzám.

Iba pár dní po pôrode sa tanečnica so svojimi dcérkami prechádza po Trenčíne a musíš uznať, že vyzerá naozaj perfektne. Po tehotenskom brušku už nie je ani chýru, ani slychu a je z nej jedna z najkrajších mamičiek v slovenskom šoubiznise.

Spomeň si, takisto to bolo aj po jej prvom pôrode. Zrejme ide o gény, ktoré jej môže závidieť viacero mamičiek, na ktoré sa v tehotenstve nalepilo pár kíl navyše.

Postavy by im mohol závidieť každý

K nej však môžeme prirovnať aj Moniku Jákliovú, ktorá pred mesiacom porodila dcérku Zoru zápasníkovi Gáborovi Borárosovi. Ich vzťah ale ani zďaleka nie je taký idylický, ako medzi Gáboríkovcami. Bojovník ju podviedol v časoch, keď sa ona trápila v pôrodnici, aby na svet priviedla bábätko. Aj napriek tomu sa snažia dcéru vychovávať spolu, hoci už ani spolu nežijú.

Gábor ale musí ľutovať, keďže Monika mala takisto tesne po pôrode dokonalú postavu, ktorú by jej mohla závidieť každá novopečená mamička.

Aj Monika má dokonalú postavu

Zdroj: Instagram/iversanns

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News