Instagram/iversanns

Svojej vášne sa nevzdáva ani počas tehotenstva. Tanečníčka a influencerka Ivana Gáborík, na svojom Instagrame pravidelne teší fanúšikov nie len príspevkami zo svojho súkromia či práce, ale aj milými videami, na ktorých si, či už sama, s kamarátkami, alebo dokonca s manželom, bývalým hokejistom Mariánom Gáboríkom, rada zatancuje.

Práve cez video, na ktorom známi manželia spolu romanticky tancujú deň pred Vianocami, oznámili svetu krásnu správu o tom, že Ivana čaká ich druhé dieťatko. K staršej sestričke menom Bella, tak čoskoro pribudne druhý súrodenec.

35-ročná tanečníčka, ktorá bude po rokoch opäť súčasťou tanečnej relácie Let’s Dance, sa svojej obľúbenej aktivity nevzdáva ani s rastúcim bruškom.

Zdravý a primeraný pohyb je dôležitý aj počas tehotenstva a Ivana je jednou zo žien, ktoré určite nebudú sedieť celé dni na gauči. Aj so svojím druhým bábätkom pod srdcom si rada zatancuje a inšpiruje tak aj mnohé iné ženy.

Jej nové video, na ktorom si nacvičila choreografiu so svojou dobrou priateľkou a taktiež tanečníčkou z Let’s Dance, Katarínou Lackovou, si ich fanúšičky zamilovali.

Pozri, ako si Ivana tancuje aj s tehotenským bruškom

Ako môžeš vidieť, jej tanečné videá ľudia milujú

zdroj: Instagram/iversanns

Zdroj: Instagram/iversanns

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News