Fashion Live

Najväčší sviatok slovenskej módnej tvorby odštartoval včerajším dňom. Mercedes-Benz Fashion Live! sa tento rok odohral v nových priestoroch a diváci si mohli vychutnať hneď niekoľko slovenských tvorcov. Všetky kúsky sú, samozrejme, zachytené aj na Instagrame.

Včerajším dňom v priestoroch Slovenskej národnej galérie (SNG) odštartoval 10.ročník módnych dní. Okrem nových priestorov však akcia tento rok získala aj nového partnera, ktorým je Mercedes-Benz.

Prvý deň MBFL! bolo na čo pozerať

V národnej galérií včerajší program odštartoval už o 16-tej hodine, kedy sa na móle ukázali kúsky z Ateliéru Design zo Zlína. Predviedli poriadne farebné, ale aj čisto biele línie odevov. Nechýbali nohavicové kostýmy, ale ani krásna róba.

Následne sa predviedli aj diela z tvorby Moniky Mandač, ktorej patrí značka s názvom Mandach. Tá ukázala nielen dámske kúsky, ale priestor dostali aj muži a pánske odevy. Samozrejme, nechýbali farby a extravagancia, ale ani čistota.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mercedes-Benz Fashion Live! (@mbfl_ba)

Ďalším z dizajnérov, ktorý sa predviedli na MBFL! bol Jakub Matiašovič, ktorý takisto ukázal pánske aj dámske kúsky.

V podvečerných hodinách boli na móle ukázané aj diela Lenky Sršňovej alebo Martina Hrču. Obaja návrhári predviedli to najlepšie zo svojej dielne a nechýbala ani nápaditosť. Počas prvého dňa bolo naozaj na čo pozerať.

Na podujatí sa ukázali aj slovenské celebrity

Módne dni si v hľadisku nenechali ujsť ani viaceré slovenské celebrity. Ukázali sa napríklad herec Victor Ibara alebo Bianka Rumanová s priateľom Jovinčekom. Nechýbali ani módne influencerky ako Karolína Shawty alebo Ema Fajnor.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝙎𝙝𝙖𝙬𝙩𝙮 (@karolinashawty)

Podujatie pokračuje aj cez víkend, kedy sa môžeme tešiť napríklad aj na Lukáša Krnáča alebo Borisa Hanečku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News