fashion live

Vďaka Mercedes-Benz Fashion Live! žila Slovenská národná galéria uplynulé tri dni módou. V krásnych priestoroch mohli vidieť návštevníci množstvo originálnych modelov z dielne domácich dizajnérov, čo v nedeľu večer ukončili dychberúce módne prehliadky. Zábery sú už dostupné aj na Instagrame.

10. ročník najväčšieho módneho podujatia na Slovensku vyvrcholil 15. októbra, a to skutočne veľkolepo. V nedeľu odštartoval Mercedes-Benz Fashion Live! módnou prehliadkou talentovanej dizajnérky Michaely Hriňovej a jej značky AiM, pre ktorú je charakteristické logo králika.

Vyhlásenie Best Fashion Talent

Rôznorodé modely hodiace sa, či už na špeciálne príležitosti, ale aj bežné nosenie, vystriedala prehliadka s názvom Best Fashion Talent. V rámci nej sa predstavili diela od troch mladých návrhárok Karin Elízovej, Jany Vaterkovej a Zuzany Vrábeľovej, ktoré ešte počas leta vybrala porota zložená z profesionálov, pedagógov a zástupcov médií.

Prestížne ocenenie Best Fashion Talent 2023 napokon skončilo v rukách Zuzany Vrábeľovej zo Starej Haliče, aktuálne žijúcej v Dánsku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mercedes-Benz Fashion Live! (@mbfl_ba)

Tretia v poradí bola Petra Kovacs, ktorá je známa tým, že miluje odvážne farby a aj odvážne kombinácie rôznych materiálov. To bolo možné vidieť i na móle, kde nechýbali šaty, komplety či kabáty dýchajúce elegantnou ženskosťou a zároveň divokou dievčenskosťou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mercedes-Benz Fashion Live! (@mbfl_ba)

Kto priniesol kontroverziu hodnú svetových mól?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista