Miss Slovensko 2023
Instagram/vanessgaborova/missslovensko

Finalistka Miss Slovensko 2023 Vanessa Gáborová na svojom Instagrame oznámila, že pod srdcom nosí svoje prvé bábätko. Tehotná už však bola počas finále súťaže, k čomu sa pre Topky vyjadril riaditeľ súťaže. V prípade výhry by jej vraj museli odobrať titul. 

Možno si pamätáš, že pred troma rokmi podobný prípad zažila česká Miss. V roku 2020 vyhrala Natálie Kočendová, ktorá sa potom stala aj najkrajšou ženou sveta a tiež ju môžeš poznať z Love Islandu. Počas finále však bola tehotná s prominentným barberom Lakym Royalom. A hoci porušila pravidlá, korunku jej neodobrali.

Finalistka Miss Slovensko 2023 je tehotná

O tri roky neskôr sa podobná situácia zopakovala aj na Slovensku. Jedna z dvanástich finalistiek oznámila krásnu správu na Instagrame iba mesiac po finále.

Čakáme bábätko. Od života sme dostali najkrajší darček. To, že k nám na svet príde nový zmysel života. Neviem slovami opísať šťastie, ktoré momentálne prežívame. Nesmierne sa na teba tešíme. Sme najšťastnejší v celom vesmíre,“ napísala Vanessa pod posledný príspevok na svojom Instagrame, kde jej partner hladí bruško a bozkáva ju.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viliam Tanko (@viliamtanko)

V prípade výhry hrozí odobratie titulu

Znamená to však, že 20-ročná študentka už bola tehotná počas finále Miss Slovensko 2023. Organizátori to však ani len netušili.

„V súťaži Miss Slovensko sme o Vanessinom tehotenstve nevedeli. Nepovedala nám to. Oznámila to až po finále. Každopádne jej prajeme veľa šťastia a hlavne zdravie! Dieťa je dar,“ vyjadril sa pre Topky riaditeľ súťaže Michael Kováčik.

Čo by sa však stalo, keby súťaž vyhrala? „Bol by to problém a museli by sme jej titul zobrať, pretože je to v rozpore s pravidlami a postupom na svetové súťaže,“ priznal riaditeľ.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Miss Slovakia (@missslovensko)

„O tom, že som tehotná som sa dozvedela tesne pred finále, nakoľko som mala tehotenské príznaky. Cítila som sa veľmi unavená a bolo mi nevoľno,“ obhájila sa Vanessa, ktorá čaká bábätko so známym boxeristom Viliamom Tankóm. „Na finále som sa cítila dobre, mala som len ranné nevoľnosti,“ dodala pre Topky.

Zdroj: Instagram/vanessgaborova, Topky

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News