Instagram/missslovensko

Sobota 7. augusta sa niesla v duchu finále 26. ročníka prestížnej súťaže Miss Slovensko. Počas priameho prenosu, ktorý vysielala TV JOJ, sme si mohli užiť večer plný krásnych dievčat, ešte krajších šiat a zaujímavého sprievodného programu.

Počas finálového večera vystúpili napríklad speváčky Emma Drobná a Martina Schindlerová, raper Ego a sprevádzali ich talentovaní tanečníci The Pastels a Ladylicious. Do poroty zasadla aj naša najznámejšia tenistka Dominika Cibulková, ale taktiež komik Bekim alebo módny fotograf Lukáš Kimlička.

Dievčatá sa predviedli vo viacerých kolekciách nádherných šiat, no nechýbala ani promenáda v plavkách a prezentácia zručností a talentu. Novou Miss Slovensko 2021 sa stala 21-ročná Sophia Hrivňáková, ktorá pochádza z Banskej Štiavnice. Prvou vicemiss sa stala Sylvia Šulíková a na treťom mieste skončila s titulom druhej vicemiss Jana Vozárová.

Finalistka Júlia Vozárová získala okrem titulu Miss Press aj ocenenia v kategóriách Miss Úsmev a EVA Miss Sympatia. Pozri si všetky ocenené dievčatá, ktoré získali ocenenia aj v čiastkových kategóriách. Komu si najviac držala palce ty?

Miss GOSH 2021 – Sophia Hrivňáková

Miss Úsmev 2021 – Júlia Ivanová

Miss Príjemný hlas 2021 – Gréta Sobeková

EVA Miss Sympatia 2021 – Júlia Ivanová

II. vicemiss 2021 – Jana Vozárová

I. vicemiss 2021 – Silvia Šulíková

Miss Slovensko 2021 – Sophia Hrivňáková

Vyhlasovanie Miss Slovensko 2021

Toto je najkrajšia Slovenka roka 2021

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News