instagram.com/missslovensko

25. ročník známej súťaže krásy sa uskutočnil v piatok 14. augusta. Titul Miss Slovensko 2020 získala Leona Novoberdaliu. Samozrejme, netreba zabúdať ani na I. vicemiss Viktóriu Podmanickú a II. vicemiss Kristínu Víglaskú. Toto sú kvality ďalších výherkýň. Viac o tom informoval na Instagrame oficiálny účet Miss Slovensko.

Eva Miss Sympatia 2020

Každý z nás mohol mať svoju favoritku, no víťazné boli iba prvé tri priečky. Na nich sa umiestnila aj Viktória Podmanická, ktorá nielen získala titul I. vicemiss, ale tiež Eva Miss Sympatia 2020. Čo je na tejto kráske zaujímavé? Niekomu výzorom pripomína Alžbetku z Perinbaby, Pocahontas, či vojvodkyňu zo Sussexu Meghan Markle. S kým vidíš ty najväčšiu podobnosť?

Okrem toho jej v súťaži prischla nová prezývka. Napriek tomu, že sa volá Viktória, hodilo by sa jej aj meno Betka. Aspoň to si myslel Lukáš Kimlička, ktorý ju tak stále nazýval počas fotenia. Titul I. vicemiss však získala zaslúžene, pretože má dobré srdce a dlhé roky pomáha charite. Vďaka tomuto úspechu ju najbližšie čaká reprezentácia na Miss International.

View this post on Instagram

Naša-vaša EVA Miss Sympatia 2020 @viktoria.podm 😀 Získala najväčší počet SMS hlasov a neskôr aj korunku I.vicemiss 2020. Keď prišla koncom januára na kasting, nosila ešte strojček na zuby a hoci ho už má istý čas dole, usmieva sa stále placho. Fotograf @lukaskimlicka ju ešte na prvom fotení volal Betka😀 a keďže sme mali v súťaži dve Viktórie, voláme ju Betka doteraz aj my. Je totiž ako Alžbetka z Perinbaby. Iní zase vravia že ako Meghan Markle či Pocahontas. Každopádne je to kráska s dobrým srdcom, pohľadom na svet a charite pomáha už roky. Titul si naozaj zaslúžila ❤️ P.S. Tie krásne kytice sú od @robert_bartolen 🙌🏻

A post shared by Miss Slovakia (@missslovensko) on

Miss Gosh 2020

Kristína Víglaská úspešne získala titul II. vicemiss a titul Miss Gosh. Čo je na nej zaujímavé? Odhodlanosť. Do známej súťaže krásy sa hlásila už po druhýkrát. Tento rok jej to konečne vyšlo a inteligentná krása sa nielen zúčastnila na jej vysnívanom projekte, ale odniesla si domov úspešný titul. No nemala to vždy ľahké. Na prvé sústredenia dochádzala z Haagu, študuje tam medzinárodnú komunikáciu. Následne si ju k sebe prichýlila teta, kvôli situácií koronavírusu a spoločne čakali, ako sa situácia vyvinie. V ďalšom období ju čaká ďalšia výzva, a to reprezentovanie na Miss Supranational.

Našim reprezentatkám prajeme veľa šťastia a mnoho ďalších úspechov!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News