Politik Andrej Danko a Miss Slovensko 2021 (1)

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ďalší známy politik je spájaný s krásnou mladou blondínkou. Podľa informácií portálu Pluska mu mala učarovať o 23 rokov mladšia známa blondínka. Dokonca ich spolu mali pristihnúť pri vystupovaní z lietadla v Spojených arabských emirátoch a Denník N potvrdil, že Andrej Danko od utorka chýbal v Národnej rade. Vo videu na Facebooku aj sám priznal, že je v Dubaji.

Ďalší politik vraj randí s o 20 rokov mladšou blondínkou

Okrem Borisa Kollára, ktorý sa momentálne ukazuje s mladou podnikateľkou Laurou Vizváryovou, už aj Andrej Danko údajne randí s o 23 rokov mladšou blondínkou.

Spájajú ho s I. vicemiss Miss Slovensko 2021 Sylviou Šulíkovou, ktorá je majiteľkou salónu krásy. Práve ona mala pred dvoma rokmi randiť s tanečníkom Vildom Šírom. Zdá sa však, že teraz ju očaril 49-ročný podpredseda parlamentu Andrej Danko.

„Danko a Šulíková sú spolu už niekoľko mesiacov,“ uviedol nemenovaný zdroj pre portál Pluska. Pozorný čitateľ dokonca do redakcie poslal zábery, na ktorých vidno Andreja Danka po boku krásnej blondínky. Vraj spolu boli na palube lietadla, ktoré smerovalo do Abu Dhabí.

Ako uvádza portál Pluska, 26-ročná Sylvia už niekoľko dní na svojom Instagrame zverejňuje zábery zo súkromnej VIP pláže a plážového baru v Spojených arabských emirátoch. Párik je vraj dokonca ubytovaný v luxusnom hoteli Emirates Palace Mandarin Oriental, kde jedna noc, podľa informácií portálu Pluska, stojí vyše 800 eur.

To, že je politik odcestovaný, potvrdil aj Denník N, ktorému sa podarilo zistiť, že od utorka nebol prítomný v Národnej rade. Ako dôvod svojej absencie uviedol „iné pracovné povinnosti spojené s prácou poslanca,“ a neskôr na Facebooku zverejnil video, kde hovorí, že do Dubaja išiel na výstavu Expo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Andrej Danko (@andrej_danko_official)

Andrej Danko, ktorý aktuálne údajne randí s mladou misskou Sylviou Šulíkovou, sa v roku 2015 rozviedol s manželkou Silviou, s ktorou bol ženatý 15 rokov. Porodila mu dvoch synov – Andreja a Adama. Potom krátko randil s blondínkou Alexandrou Juhásovou a 5 rokov bol vo vzťahu s moderátorkou televízie TA3, 34-ročnou Simonou Frantovou.

Zdroj: Facebook/Andrej Danko – predseda SNSPluska, Denník N

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News