Instagram/domicibulkova

Dominika Cibulková sa len nedávno pustila do svojho nového biznisu a teraz sa môže pochváliť ďalšou skvelou spoluprácou. Už dnes, v sobotu 7. augusta, ju uvidíme na televíznych obrazovkách, kde bude súčasťou súťaže krásy Miss Slovensko.

Miss Slovensko na svojom instagramovom profile zverejnilo porotcov, ktorí budú tiež rozhodovať o tom, ktorá z dievčat získa titul krásy. A práve Dominika sa stane jednou z členiek poroty. Okrem nej bude mať svoj hlas napríklad aj bývalá riaditeľka Miss Magdaléna Šebestová, fotografka Petra Ficová alebo umelkyňa Mikina Dimunová.

Z mužského osadenstva do poroty zasadnú riaditeľ súťaže Miss Slovensko Michael Kováčik, módny fotograf Lukáš Kimlička, stand-up komik Bekim a strieborný medailista vo vodnom slalome Jakub Grigar.

Myslíš si, že je porota zastúpená dobre a spoločne budú vyberať naozaj spravodlivo?

Dnes o 20:30 sa v priamom prenose na TV JOJ dozvieme meno súťažiacej, ktorá získa prestížny titul najkrajšej Slovenky. Zatiaľ poznáme len víťazku kategórie Miss Press, ktorou sa stala Júlia Ivanová. Ktorej finalistke držíš palce ty a ktorá si to podľa teba zaslúži vyhrať najviac?

Zdroj: Instagram/missslovensko

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News