Magdaléna Šebestová
Instagram/meggieseb

Len nedávno to bolo o zaľúbených fotografiách, a dnes sú už minulosťou. Bývalá slovenská Miss, 38-ročná Magdaléna Šebestová, a 41-ročný poslanec Národnej rady SR György Gyimesi, sa rozišli. Z ich sociálnych sietí zmizli spoločné zábery a špekulácie o tom, že je za tým rozchod, potvrdila Magda aj pre Nový čas.

V januári tohto roka priznali, že spolu tvoria pár, no po medializácii im to dlho nevydržalo. Dvojica údajne spolu randila už od jesene a začiatkom roka ich spoločne prichytili aj na spoločnej lyžovačke. Pár to spolu zrejme myslel vážne, keďže čas trávili aj so svojimi deťmi – jej dcérou Ninou, ktorú má s futbalistom Jánom Ďuricom, a jeho synom menom Zente-György.

Šebestová v minulosti tvorila pár aj s Filipom Šebom, ktorý je aktuálnym partnerom Emmy Drobnej.

Odkedy sa na verejnosti prevalil jej vzťah s poslancom, svoju lásku už neskrývali. Zamilované fotografie zdieľali na Instagrame a objavovali sa aj na spoločenských udalostiach. Nedávno dokonca aj na priamom prenose šou Let’s Dance. To však bolo naposledy.

„Môžem potvrdiť, že sme sa rozišli a Jurajovi držím palce v jeho politickej kariére. Viac svoje súkromie komentovať nebudem,“ odpovedala na otázku o rozchode Magdaléna, pričom politik sa k tomu vyjadriť nechcel.

Z ich profilov zmizli spoločné zábery a pre Nový čas sa vyjadril aj ich kamarát: „Magda a Juraj sa rozišli v dobrom. Nepanuje medzi nimi žiadna nenávisť alebo hádky. Jednoducho mal každý inú predstavu o tom, ako by mal ich vzťah vyzerať a kam by mal smerovať.“ 

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News