Koronavírus nás všetkých poriadne ovplyvnil a domáca karanténa tiež. Ľudia museli byť zatvorení medzi štyrmi stenami, čo poriadne preverilo niektoré vzťahy. Bohužiaľ, niektorí to spolu nedokázali ustáť a museli si dať zbohom. Portál Buzznet o tom informoval tiež.

Ani si nepamätáme, kedy sa v šoubiznise odohralo toľko rozchodov než za posledné mesiace. Je to smutné, pretože sa rozišli aj páry, o ktorých sme si mysleli, že spolu vydržia oveľa dlhšie. Niektoré dvojice to možno zatiaľ ani nezverejnili a rozišli sa v tichosti. Každopádne, dvojíc, ktoré išli od seba, je oveľa viac, no pripravili sme pre teba rozchody tých najznámejších.

Cole Sprouse a Lili Reinhart

Seriál Riverdale dal dokopy aj dvojicu Cole Sprouse a Lili Reinhart, ktorí mali naozaj divoký vzťah a rozišli sa hneď niekoľkokrát. Raz to dokonca len nafingovali pre svojich fanúšikov, no tento raz je to už definitívne. Od seba išli koncom mája.

Vanessa Morgan a Michael Kopech

Vanessa Morgan si tiež zahrala v seriáli Riverdale a začiatkom roka, keď sa vydávala, určite nečakala, že jej vzťah sa rozpadne tak rýchlo. Jej manžel Michael Kopech podal žiadosť o rozvod už v júni, takže len pár mesiacov po svadbe. Najhoršie na tom je, že Vanessa je tehotná a svoje prvé dieťatko tak bude musieť vychovávať sama.

View this post on Instagram

Happy Quarantine Birthday Boo ♥️ #24

A post shared by Vanessa Morgan (@vanessamorgan) on

Channing Tatum a Jessie J

Krátko po tom, ako sa herec Chaning Tatum v roku 2018 rozviedol, si začal so speváčkou Jessie J. Rok spolu randili, no potom sa rozišli. Po mesiaci sa ale dali znovu dokopy, no karanténu už neustáli a v apríli sa rozišli druhý raz. Vyzerá to ale zatiaľ tak, že už definitívne.

Paris Jackson a Gabriel Glenn

22-ročná dcéra Michaela Jacksona má za sebou bohatý ľúbostný život. Zo začiatku randila s viacerými ženami, medzi ktorými bola napríklad aj Cara Delevingne. Potom ale dala šancu Gabrielovi Glennovi, s ktorým jej to ale nevydržalo a začiatkom augusta sa rozišli. Išlo vraj len o otázku času, pretože sa často hádali.

Kelly Clarkson a Brandon Blackstock

Speváčka Kelly Clarkson malá hektické obdobie, pretože bola porotkyňou v speváckej súťaži The Voice. Keďže mala málo času, odcudzila sa so svojím manželom Brandonom, ktorý si chcel užívať skôr oddych, čo veľmi nekorešpondovalo so životom jeho ženy, takže sa v júni rozišli.

Zdroj: buzznet.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.