Niekedy ani navonok dokonalý vzťah nemusí dlho prežiť. To je aj prípad herečky Vanessy Morgan a jej manžela Michaela Kopecha. Ako zverejnil portál TMZ, hráč baseballu podal 19. júna žiadosť o rozvod. Tá prišla len 5 mesiacov po tom, ako sa dvojica zosobášila.

Išlo o malú svadbu, na ktorej sa zúčastnilo len 35 ľudí a obrad prebehol začiatkom januára. 28-ročná herečka zo seriálu Riverdale pritom zdieľala krásne okamihy so svojimi fanúšikmi na Instagrame. K fotkám napísala, že si vzala svojho princa, ktorý ju naučil, čo znamená láska.

Na rozchode by nebolo nič zvláštne, keby Vanessa len pred pár dňami neoznámila, že je tehotná a už v januári na svet privedie svoje prvé dieťatko. Ako sme informovali nedávno, už pozná dokonca aj pohlavie, bude to chlapček.

zdroj: instagram.com/vanessamorgan

Fanúšikom možno neunikol detail, že na fotkách a videách s odhalením pohlavia bola Vanessa len sama, bez svojho manžela. Teraz už poznáme dôvod jeho absencie. Ani prebiehajúci rozvod ale nebráni obľúbenej herečke v tom, aby sa na príchod svojho chlapčeka tešila.

View this post on Instagram

Exciting news… I am overjoyed to be welcoming my baby boy into the world this January 💙. This little guy has already brought me so much happiness and a feeling of such a greater purpose. I cannot wait to meet you!! On a personal note, I have had the blessing of growing up in the public eye having started my acting career at age 6. While this has been incredible for me, I am very much looking forward to giving this little guy some room to grow up outside of the public eye, until he tells me otherwise 🙂. Lil one you were made with so much love & already exude a light so strong it warms my belly. Thank you God for this blessing ☺️ I’m just so happy & can’t wait to dedicate everyday to being the best mommy I can be ♥️ “I’ll love you forever I’ll like you for always as long as I’m living my baby you’ll be 🎶 “- if you know you know #preggers 🤰🏽 #quarantine🎁 👶🏼

A post shared by Vanessa Morgan (@vanessamorgan) on

View this post on Instagram

Happy Quarantine Birthday Boo ♥️ #24

A post shared by Vanessa Morgan (@vanessamorgan) on

Zdroj: tmz.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.