Dramatický seriál Riverdale z dielne Netflixu si hneď v roku 2017 získal všetkých svojou prvou sériou. Skvelé herecké obsadenie a dobre zvolená hudba sú základom toho, aby sa seriál ujal a v tomto prípade sa to zjavne podarilo, keďže je naplánovaná ešte aj piata séria.

Fanúšikovia sa vždy potešia, keď hrdinovia v seriáli spolu začnú randiť aj v reálnom živote. A tak sa aj stalo. Hneď na začiatku preskočila iskra a Cole Sprouse a Lili Reinhart sa dali dokopy. Išlo vskutku o turbulentný vzťah, ktorý sprevádzalo niekoľko rozchodov. Jeden z nich počas minulého roku ale dostal všetkých, pretože bol len fingovaný.

Hlavným cieľom dvojice bolo dokázať, že netreba veriť všetkému, čo sa píše na internete a niekedy ani overené zdroje nemusia hovoriť pravdu. Ak si mladej dvojici fandila, budeme ťa musieť asi sklamať. Vyzerá to tak, že tento raz sa už rozišli definitívne. Pre portál Page Six to potvrdil zdroj z ich okolia, podľa ktorého už spolu nie sú pár mesiacov a každý z nich dokonca trávil domácu karanténu osamote.

Je to škoda, pretože 27-ročnému hercovi to s jeho 23-ročnou kolegyňou naozaj pristalo. Obaja sú ale ešte mladí a určite si časom svoju pravú lásku nájdu. Zatiaľ nám neostáva nič iné, len čakať a tešiť sa, čo nám prinesie ďalšia séria populárneho seriálu.

Zdroj: pagesix.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.