instagram.com / pink, unsplash.com

Desať členná posádka vrátane manažéra speváčky Pink odletela súkromným lietadlom z Nórska. Keď sa blížili ku susednému Dánsku, havarovali.

V utorok, 6. augusta 2019, v skorých ranných hodinách sa súkromné lietadlo značky Cessna 560 XL zrútilo do trávnika vedľa pristávacej dráhy na letisku Aarhus v dánskom Tirstupe.

Na palube sa nachádzal personál, ktorý pracuje pre speváčku Pink. Medzi 10 člennou posádkou sa nachádzali aj ľudia z Nemecka, Rakúska, Austrálie a Veľkej Británie a Spojených štátoch amerických.

Našťastie sa podarilo uhasiť plamene sršiace z lietadla včas. Všetci pasažieri vyviazli bez zraní. Cestujúci boli odvezení do neďalekého hotela, kde prenocovali, informoval o tom DR.

Kristin Svendsen, manažér lístkov na koncert Pink v Osle, povedal pre VG: „Pink osobne nebola v lietadle. Bola tam však jej manažér a niekoľko ďalších členov našej crew. Našťastie, všetko dobre dopadlo.“

Príčina havárie zatiaľ nie je známa.

Speváčka Pink sa preslávila najmä začiatkom roku 2000. Vtedy získala so svojimi hitmi tri ocenenia Grammy. Doposiaľ sa stále stúpa po kariérnom rebríčku čoraz vyššie a vyššie, no o súkromnom živote sa to povedať nedá. O jej škrípajúcom vzťahu s neverným manželom sme písali aj v tomto článku.

Zdroj: dailymail.com, odzadu.startitup.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife