anajohnson___

Vianoce sa nezadržateľne blížia. V obchodných domoch na nás už zo všetkých kútov vyskakujú vianočné dekorácie a v televízii začínajú prevažovať reklamy zo zasneženej krajiny.

Vianočné sviatky sú pre mnohých najkrajším obdobím v roku. Vianočná atmosféra dokáže človeka pohltiť tak, ako nič iné na svete. Pre mňa osobne, znamenajú Vianoce nádej, nový začiatok a vyvolávajú vo mne pokoj. Možno som nimi mierne posadnutá, ale naozaj iba mierne. Vianoce milujem a nesúhlasím s každým jedným ,,hejterom“, ktorý ich odsudzuje ako komerčný sviatok plný stresu. Keď si nechávaš všetko na poslednú chvíľu, pretože v novembri sa ti to zdá skoro, je jasné, že máš stres, nič nestíhaš a medovníky ti znova prihoreli… Ach!

Ale teraz nie o tom.

Máme koniec novembra, čo znamená, že k Mikulášovi je to už menší krok než väčší (logicky). A tak vám prinášam prvý článok zo série tých vianočných!

Slovenské Vianoce sa nesú v duchu rodiny, rodinných mini-škriepok a tradícií. No aj napriek tradíciám podliehajú aj tieto sviatky trendom.

Medzi vianočné farby patria neodškriepiteľne zlatá, červená a zelená. Tento rok však bude dominovať vianočným dekoráciám aj ružová farba.

Jej rôzne odtiene od pleťovej až po (skoro)fialovú budú vládnuť tohtoročným Vianociam. Môžete vsadiť na podmanivú zlato-ružovú, ale nemusíte sa báť ani výraznej cyklamenovej.

Ružová sa dá kombinovať so všemožným. Najčastejšie ju dekorujeme so zlatou, striebornou či bielou. Netreba sa však báť ani kombinácií s modrou, hnedou, bronzovou, či v odvážnejších prípadoch, s čiernou.

Môžeme ju zakomponovať na vianočný stromček, do adventných vencov, svietnikov a pod. Ak však nie sme fanúšikom tejto farby, no stále chceme ostať trendy, už minimum ružových prvkov vo vianočných dekoráciách ich dokáže rozžiariť a dodať im ten správny nádych.

Pre inšpiráciu pripájam aj fotografie, ktoré sú potešením pre oko a pohladením pre dušu. 🙂

View this post on Instagram

Pretty in PINK💕 I think so🎄✨

A post shared by PeonyHomeDecor (@peonyhomedecor) on

View this post on Instagram

💕🐶💕This fur baby sure does love all things cozy…just like her Mama☺️ I don’t know about you all but I still have so much holiday decorating to do and it’s so sweet that Topaz is always by my side supporting and supervising lol😅She’s a great assistant!💕🐶💕I’ve been realizing that even though we may not want to start decorating too early… The thing is, the earlier we decorate, the longer we have to enjoy all the pretty Christmas decor! Hmm something to think about🤔☺️😉 Have a wonderful day friends!💖💖💖 . . . -lamp, side table, throw, fluffy squirrel, sparkly reindeer & mirror tray all from @homesensecanada . -rug by Christian Siriano from @homedynamix . -pink pillow ‘ it’s the most wonderful time of year’ from @jyskbedbathhome . . . . #StoryBookBliss #Christmas_Interior #TheDesignTwinsLoveChristmas #HouseBeautifulHomeHoliday #sweetdog #lovemarshalls #myJYSK #shabbychicdecor #kristywicksloves #myHDstyle @homedynamix #BHGHowIHoliday #RoomHints #roomforgirl #blushpink #luxlife #beaglelover #beaglelife #bhgpets #slpets #rspets #DogsInDecor #Eleganceroom #ChristmasDecorating #BeautifulHomes #PinkLove #pinkchristmas #myhomesense #QueenOfChristmasRenae #Ohsoglamchristmas #crazy4christmasdecor

A post shared by 🍃🌸Linda SV🌸🍃 (@decoratordiva1) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife