instagram.com/amyfuschia instagram.com/becwatkinson

Už od minulého storočia boli v móde stanovené pomyselné pravidlá, ktoré hovorili, čo je štýlové a čo faux pas. Avšak rok 2019 je o tom porušovať všetko, čo bolo dané. My ti v tomto rebelstve pomôžeme.

Medzi nami ženami, je mnoho tých, ktoré sa boja vystrkovať rožky a radšej žijú v komfortnej bubline. No stále viac je tých žien, ktoré sú odvážne a experimentujú jedna radosť. Tak prečo to nevyskúšať poriadne?

Denim on denim

Kombinácia modrej rifloviny s viac ako jedným kúskom sa považuje u mnohých žien za nemysliteľné. Avšak o tom to je. Najideálnejšie je nájsť rovnakú džínosovinu, čo je často skutočne náročné. No keď toto kombo nájdeš, je to win win! Ak si však nenatrafila na tento set v klasickej modrej džínsovine, zvoľ jednoduchšiu cestu a nájdi čierne džíny a čiernu riflovú bundu. Nielen, že budeš mať outfit vybratý za pár sekúnd, ale aj dokonalá kombinácia.

Strieborná a zlatá

Snáď najväčší módny strašiak a pritom úplne neprávom. Teda aspoň v tomto období. Už sa dávno zabudlo na kombinovanie doplnkov do zlatej alebo do striebornej farby. Prečo? Lebo ideme proti prúdu. Čo je zlé na tom, dať si strieborné náušnice a zlatý náhrdelník? NIČ. Tak či onak, stále sa nájdu nadšenci, ktorí budú zastávať kombináciu len jednej metalickej farby a my nechceme povedať, že je to zlé. No v móde jednoducho musíš riskovať.

Dvojfarebné džíny

Kto to kedy videl? No ja, ty a my všetci. Najväčší BOOM zažijú v roku 2020, no už tento rok sa začínajú objavovať u mnohých, najmä známych ľudí, ktorí udávajú smer. Avšak nepredstavuj si brutálne kombinácie či šachovnicový vzor, to je iná káva. Tu sa bavíme o rozličnej farbe každej nohavice. Napriek dvojfarebnosti, ktorú ti ponúkajú, bude kombinovanie o niečo náročnejšie. Budeš musieť staviť na basic kúsky, ktoré nechajú vyniknúť celý outfit, alebo jednoducho ísť do extrému a poriadne sa vyjašiť. Rozhodnutie už necháme na tebe!

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista