Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Určite si už aspoň raz v živote musela v posteli predstierať vrchol. Nie je to žiadna novinka, pretože sa s tým nežné pohlavie stretáva dosť často.

Uspokojiť muža je celkom jednoduché a viditeľné, avšak to ženské… Pokiaľ si naozaj skvelá herečka, tvoj partner nemusí nikdy prísť na to, že si to všetko len hrala.

Vo vzťahu by ale mala panovať úprimnosť. Ak nedokážeš dosiahnuť vrchol pri milovaní, zdôver sa s tým priateľovi a spoločne na tom pracujte. Nie je to žiadna hanba. Týmito vecami ti môže pomôcť.

Rukami

Azda najjednoduchší spôsob toho, ako ťa môže partner po s*xe dokončiť. Pokiaľ si sa neurobila počas neho, požiadaj ho o to, aby použil svoje ruky na tvoje potešenie. Tesne po milovaní si ešte vlhká a máš na to chuť, preto by si sa mala uvoľniť jednoduchšie.

Ústami

Uspokojovanie ústami je len pre tých odvážnejších, no ak ti chce skutočne pomôcť cítiť sa ako v raji, urobí to pre teba. Jazyk patrí medzi najjemnejší sval na tele, preto si blažené pocity vychutnáš oveľa intenzívnejšie, než keby partner použil iba ruky.

Afrodiziaká

Nie je žiadne tabu, že aj na ženské problémy existujú „lieky“. Existujú rôzne formy, napríklad formou jedla, kvapiek či tabletiek. Prípadne, možno spojiť povzbudivé jedlo s pár kvapkami na zvýšenie chuti.

Trením

Veľmi obľúbenou a nenáročnou praktikou je aj trenie. Či už sa budeš trieť svojimi intímnymi miestami o tie partnerove, alebo on bude trieť svoju ruku o tvoje citlivé miesto, po chvíli dosiahneš vrchol.

Vibrovaním

Hračky pre dospelých by mali byť taktiež medzi poslednými možnosťami, pretože ti neposkytujú reálny kontakt s mužom. Avšak, keď to musí byť, vie to naozaj pomôcť. Vibrácie na tých správnych miestach spôsobia nečakané pocity slasti a vďaka tomu sa lepšie a rýchlejšie uvoľníš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.