instagram/allisonbickerstaff

Keď sa žena vydá na lov za svojím osudovým mužom, má pripravený zoznam vlastností, ktoré by mal mať a taktiež dokument v pdf, čo musí robiť preto, aby mu podľahla. Žartujeme, takto to funguje len v amerických filmoch, nie v realite. Čo však hľadajú muži u žien?

Prieskum v magazíne The Modern Man odhalil, že až 58 % opýtaných mužov vyhlásilo, že zo všetkého najviac si chcú nájsť ženu svojich snov a oženiť sa s ňou. V našom minulom článku sme ti priniesli 5 vecí, po ktorých túžia muži v posteli. Avšak, nemysli si, že muži hľadajú pri žene len telesné uspokojenie a berú ju iba ako objekt.

Väčšina mužov považuje u žien za najdôležitejšie práve tieto vlastnosti 

Pre mužov je dôležitá komunikácia. Správnym rozhovorom sa totiž dá vyriešiť mnoho problémov, ktoré sa zdajú na prvý pohľad neprekonateľné. Je všeobecne známe, že ženy nahovoria dvakrát viac slov, než muži, no to z nich nerobí zlých komunikátorov.

Túžia po tom, aby mala žena ako-tak skúsenosti s varením. Milujú doma pripravené jedlo, ktoré im naservíruje ich priateľka. Mnohých mužov v začiatkoch vzťahu v dobrom prekvapí, že žena vie variť. Keď nevie uvariť nič, len cestoviny a omeletu, sú sklamaní a nie moc nadšení. Túžia sa pochváliť partnerkou, ktorá vie skvelo variť, piecť a občas si s mužom dá pár drinkov.

Rovnako ako ženy, aj muži chcú priestor vo vzťahu. Je samozrejmé, že keď si chlapi nájdi partnerku, stretávanie sa s kamarátmi obmedzia, no kontakt túžia stále udržiavať. Minimálne raz do týždňa by mali byť partneri vonku s priateľmi a zabávať sa.

Zdroj prieskumu: themodernman.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating