Ako odhaliť klamára
instagram/charlieandlauren_

O ženách sa hovorí, že vyhľadávajú romány, kde sa vyskytujú posteľové scény a rady čítajú príbehy ako 50 odtieňov šedej alebo After. Skrývajú v sebe veľa tajomstiev, o ktorých muži nemajú ani poňatia. Chlapi to však nemôžu brať ako niečo zlé.

Aj oni majú túžby, ktoré by si chceli splniť. O týchto však príliš nehovoria, no sú to ich najtajnejšie sny. Teraz ti ich prezradíme. 

Prevzatie iniciatívy v posteli

Určite nám dáš za pravdu, ak budeme tvrdiť, že v spálni často preberá iniciatívu muž. Je to od neho očakávané, pretože spoločnosť ho berie ako niekoho, kto by mal robiť prvý krok a je dominantný. Chlap ti to možno otvorene nepovie, no v jeho fantáziách sa najčastejšie vyskytuje iniciatívna žena. Túži po žene, ktorá by v spálni prevzala kontrolu a hovorila mu, čo má urobiť.

Ženská hanba musí ísť bokom

Nebudeme ti klamať. Muž neznáša, ak má žena sebavedomie na bode mrazu a v spálni to dáva najavo dvakrát viac. Skrýva sa, hanbí sa a chce mať pri tom vždy zatiahnuté závesy, aby na ňu nikto nevidel. Nie je nič viac odstrašujúce, než žena, ktorá si aktivitu v posteli nevie užiť. Chlap šalie po žene, ktorá sa nehanbí a svoje telo prijíma. Rozumie, že nie je dokonalé, avšak poskytuje potešenie. Skús na tom popracovať a uvidíš, ako sa tvoj život s partnerom zmení.

Hovorenie jeho mena

Pre muža nie je nič horlivejšie, než to, keď žena v spálni vykrikuje jeho meno (pozor na to, aby si nepovedala meno niekoho iného, ťažko by si to vysvetľovala)Cíti sa ako kráľ a má zo seba dobrý pocit. Vníma to ako pochvalu a po danej aktivite sa cíti dobre. To by mal byť predsa cieľ všetkých, však?

Hračky pre dospelých

Tento bod možno nie je atraktívny tak, ako vyššie spomínané, no je rovnako dôležitý. Po pár rokoch nastane (v niektorých situáciách sa to prejaví už po pár mesiacoch) stereotyp, ktorý sa dá vylepšiť hračkami pre dospelých. Muž po nich túži, ale nepovie ti to otvorene, ak na tebe vidí, že si to užívaš aj bez nich. Musíš s tým prísť sama a navrhnúť mu zmenu, ktorou tento váš život okoreníš. Takto si získaš jeho srdce ešte viac a bude vedieť, že sa chceš v tejto oblasti stále zlepšovať.

Hovorenie slov, ktoré v ňom zapália oheň

Pre muža nie je nič odstrašujúcejšie, keď si danú aktivitu neužívaš a si bez pohybu. Je to podvedomý signál toho, že to chceš mať rýchlo za sebou a to nie je dobré v žiadnom prípade. Chlap túži po tom, aby bola táto činnosť nabitá iskrami a teplom. Baží po tom, keď mu okrem jeho mena hovoríš slová, ktoré bežne nevyslovuješ. Pridá ti to na sebavedomí a danú aktivitu si budeš oveľa viac užívať. Nehovoriac o tom, že tvoj partner bude šalieť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating