Pár sa bozkáva

Vieš, že to nie je chlap, akého by si po svojom boku chcela mať. Práve naopak, tvoj rozum ti hovorí, aby si sa od neho držala ďalej. No ty ho nepočúvaš. Najmä, keď sa ti hlboko zadíva do očí a tebe sa podlomia kolená. Iskra sa nedá prehliadnuť a ty padáš do jeho náruče. Bozky sú plné vášne a o malú chvíľu sa opäť chytáš za hlavu.

Ako to, že ste sa znova dostali až sem? Ako je možné, že si mu neodolala, aj keď si si toľkokrát vravela, že to už nespravíš? Nechceš, aby si o tebe myslel, že ťa môže kedykoľvek mať. No pritom je to tak. Akonáhle sa ocitnete blízko seba, srdce sa rozbúši a telo začne spaľovať oheň. Nedokážeš to vydržať ty. Nedokáže to vydržať on.

Iskra na vzťah nestačí

Teda, medzi vami je to priam oheň, iskra je ešte slabé slovo. Avšak, akonáhle sa oblečiete, zrazu to všetko zmizne. Spomenieš si na to, prečo s ním nemôžeš naozaj byť. Jeho telo ťa k sebe láka, no nie je to muž, s ktorým túžiš mať skutočný vzťah. Už ti viackrát dokázal, že on nie je ten pravý. Nie je človekom, na ktorého sa môžeš spoľahnúť, nie je tým, ktorý bude pre teba predstavovať bezpečný prístav.

S ním to nebolo nikdy o tom, že si vytvárate spoločnú budúcnosť. Preplakala si kvôli nemu nejednu noc. Mala by si od neho utekať čo najďalej, no život vám cesty prepája, ako keby tam bol naozaj nejaký magnet. A čím ste k sebe bližšie, tým ďalej sa strácajú rozumné dôvody na to, prečo by si mu nemala opätovať bozk.

Pravdou je, že z toho kolotoča, ktorý je len o milovaní, vystúpiš až vtedy, keď tvoje srdce dostane poriadnu ranu. Keď si uvedomíš, že chceš viac, no od neho to nedostaneš. Nie je nič zlé na to, že si to chceš užiť. Že si to chceš užiť práve s ním. No jedného dňa bude musieť prísť rázne nie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating