Ženy sú v posteli oveľa viac hanblivejšie, než muži. Boja sa, aby neurobili niečo zlé, hanbia sa, myslia si, že sa mužom nepáčia a takto by som mohla pokračovať ďalej. Niektorým mužom to je jedno a tieto veci až tak neriešia.

V dnešnom článku nájdeš veci, ktoré však môžu mužom vadiť (aj tvojmu partnerovi) a ako žena by si ich nemala robiť.

Málo sebavedomia

Málo sebavedomé ženy mužov ani nepriťahujú. Ak máš málo sebavedomia, v posteli je to ešte horšie, pretože potom sa určite cítiš tak, že nič nevieš a všetko pokazíš. Poviem ti jedno – nehanbi a neboj sa. Muži radi vidia, že sa žena snaží nejako oživiť milovanie. Tvojmu partnerovi určite vadí, ak aj vieš, čo máš urobiť alebo čo máš rada, no neozveš sa.

zdroj: Photo by Moises Solorzano from Pexels

 

Zle zvolené oblečenie

Tento bod súvisí priamo so sebavedomím. Ak si do postele zvolíš nevhodné oblečenie, nebudeš sa cítiť dobre. Muži to vycítia a budú sa cítiť rovnako. Naopak, ak si dáš oblečenie, v ktorom sa cítiš sebavedomo a zvodne, bude to lepšie. Budeš sa cítiť príťažlivá a aj tvoj partner si to užije.

Tichosť

Pre mužov nie je nič strašnejšie, než keď je žena pri milovaní ticho a bojí sa niečo povedať, poprípade sa bojí experimentovať (samozrejme, existujú aj muži, ktorým to nevadí). Avšak, vždy by si sa mala snažiť, aby mal tvoj partner príjemný pocit a aby vedel, že si to užívaš (rovnako by sa o to mal snažiť on). Vzdychy, jemné slová a pár zmien v polohe je ideálne.

Neaktívnosť

Byť v posteli ako socha sa nevyplatí. Mužom to často vadí, pretože sa cítia, akoby mali pod sebou… nič. Ty to iba pretrpíš a tvoj partner nebude o moc nadšený. Keď na milovanie nemáš náladu, otvorene to povedz. Radšej si spolu zvoľte iný deň, ktorý si obaja užijete.

zdroj: Photo by Olenka Sergienko from Pexels

Tlačenie na pílu

Aj priveľa snaženia niekedy prekáža. Mužom obzvlášť vadí, ak sa v posteli žena pretvaruje a niečo predstiera. Preafektovanosť a premotivovanosť je už príliš. Snaž sa byť prirodzená a na nič sa nehraj.

Veľa myšlienok

„Čo ak uvidí, že nemám čerstvo oholené nohy?“ „Čo ak sa mi bude smiať preto, pretože mám trochu väčšie brucho?“ „Čo ak sa mu nebudú páčiť moje prsia?“

Tieto všetky veci muži naozaj pri milovaní neriešia. Teda nie vtedy, ak je už všetko rozbehnuté. Možno si ťa predtým premeral, no určite nie uprostred milovania. Vtedy si to chce muž užiť a vníma iba pocity, ktoré mu táto aktivita dáva.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.