instagram.com/kuwtk

Sestry Kardashianové si zakladajú na tom, aby vždy vyzerali čo najlepšie. A to najmä na sociálnych sieťach, kde majú milióny fanúšikov. Sú známe tým, že majú za sebou nie len množstvo plastík a estetických úprav, ale aj tým, že rady svoje fotografie upravujú tak, aby im to vyhovovalo.

Práve na to teraz dopláca Khloé, ktorá to v poslednej dobe zrejme preháňa viac ako obvykle. Keďže verejnosť neustále rieši ich výzor, bola to práve ona, ktorú ľudia označovali za tú najmenej peknú spomedzi sestier. Za tie roky, ktoré je mediálne známa tak neustále experimentuje so svojím výzorom. S tým prirodzeným už nemá takmer nič spoločné.

36-ročná hviezda, ktorú na Instagrame sleduje 132 miliónov ľudí je v neustálom kolotoči chudnutia a estetických zmien. No zrejme je jej to aj tak málo.

Na sociálnych sieťach ju ľudia začali obviňovať z photoshopovania svojich selfie (zase). Nedávno totiž postla na instagramový príbeh fotku, kde mala neprirodzene dlhé a zvláštne sformované končatiny, čo mohlo byť následkom práve nešťastnej úpravy. Khloé fotografiu ihneď zmazala a vyhovorila sa na širokouhlý objektív, ktorým má teraz aj na profile odfotených viacero príspevkov.

Ľudia sa preto pýtajú, či už nie je výzorom až chorobne posadnutá alebo ju minulosť trápi natoľko, že chce v kráse poraziť svoje sestry.

Khloé pred niekoľkými rokmi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News