instagram.com/janahrmi

Každá z nás môže mať aspoň raz za život pocit, že chce začať od znova v cudzej krajinej a s novou identitou. Niekedy ti však k relaxu dokáže pomôcť poriadna dovolenka, vďaka ktorej si zároveň splníš svoje cestovateľské sny. Rozhodla sa tak spraviť aj influencerka janahrmi.

“Myslím, že minulý rok som zdieľala video z tejto pláže a napísala som, že si dávam ako predsavzatie do roku 2020 vidieť ju na vlastné oči,” napísala Janka na svojom instagrame.

Svoju dlhšiu dovolenku ale odštartovala v Thajsku, kde zamierila konkrétne do Bangkoku, neskôr sa presunula do Kambodže a nezabudla ani na očarujúci Vietnam.

View this post on Instagram

I ❤️ BANGKOK 🌙🌃

A post shared by Jana Hrmová (@janahrmi) on

Zaujali ju aj veľmi Filipíny, ale ako uviedla na svojom instagramovom profile, vyskytli sa isté komplikácie s letenkami. To však nebol problém a namierila priamo na exotické Bali.

“Bali bol môj sen už nejaký ten rok a zatiaľ sa mi to tu javí ešte lepšie, ako som si to predstavovala,” napísala Janka.

Ak sa ti páčili tieto krásne fotografie rovnako ako nám, tak máš určite inšpiráciu pre budúce výlety. Pamätaj, sny sa majú plniť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife