Instagram/lucidstyle_official

Dcérka je pre ňu všetko na svete a dokáže sa o ňu postarať aj sama. Jedna z najznámejších vizážistiek Slovenska a influencerka v jednom, Lucia Sládečková, už 5 rokov vychováva dcérku Lýdiu, pričom jej pomocou nie je chlap, ale jej milovaná mama. V rozhovore pre Wandu však prezradila viac k tomu, ako aktuálne funguje s otcom jej malej. 

S bývalým partnerom sa rozišli tesne po tom, čo zistila, že je tehotná a bolo to pre ňu ťažké obdobie, ktoré však bravúrne zvláda doteraz. „Nevyrovnala! Nikdy som si nemyslela, ako každá žena, že ostanem sama. Bolo to moje rozhodnutie, s podnetom, ale veci sa dejú,“ priznala sa nedávno fanúšikom na Instagrame, keď sa jej pýtali, ako sa s danou situáciou vyrovnala.

Netajila ani narážky na to, že vtedy do toho vošla iná žena, a že jej ex veľmi vzťah so svojou dcérou nebudoval. Dnes je to už však trochu inak.

S otcom Lydky sme v neustálom kontakte, je to na báze nášho kamarátstva a mentálneho vyzretia. Sme k sebe slušní, zdvorilí a ústretoví,“ vyjadrila sa v rozhovore. Zdá sa, že po istom čase si jej bývalý uvedomil, že rozkošná Lydka stojí za to, aby bola v jeho živote. Aj keď s Lucid pár netvoria, šikovná vizážistka nechce malú obrať o rodinu.

Práve kvôli tomu mala na neho najmä jednu požiadavku: „Mojou prioritou bolo, aby sa stretávala so starými rodičmi z druhej strany, pretože je to aj ich vnučka a je to tak, ako to má byť,“ objasnila.

Úprimne však priznala, že jej chlap v určitom zmysle chýba, no nie je ženou, ktorá pachtí po vzťahu. „Keby mi dobre nebolo a nevyhovovala mi momentálna situácia, tak preto niečo viac urobím, ale ja som spokojná. Keď príde nejaký muž, ktorý ma očarí a budem si s ním vedieť predstaviť budúcnosť, tak do toho života príde.

Lucid pomáha najmä mama, s ktorou majú skvelý vzťah

Zdroj: wanda.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News