instagram.com/ladygaga

Ruku hore, koľké z vás počas uplynulých mesiacov karantény nejaké to kilo pribrali? Veru, u nás je to tiež tak. Predsa len, obmedzený pohyb a vyjedanie domácich zásob si vypýtali svoju daň. Zo speváčky Lady Gaga sa tiež stala len obyčajná žena, ktorá si užívala doma so svojím novým priateľom a nijak sa neobmedzovala.

Najnovšie paparazzi fotky dokazujú, že Lady Gaga nejaké to kilo pribrala, ale na tom predsa nie je nič zlé. Doteraz sa vždy mohla pýšiť ukážkovou dokonalou postavou, musela tvrdo cvičiť a obmedzovať sa aj v stravovaní. Neraz sa dokonca priznala, že trpela poruchou príjmu potravy. Práve karanténa bola ideálnym časom, kedy sme si všetci mohli trochu dopriať.

Komentujúci ľudia sa rozdelili na dva tábory. Podľa niektorých vyzerá teraz speváčka hrozne a trochu to prepískla, no na druhej strane si fanúšikovia myslia, že jej to pristane tak či tak a dôležité je, že je šťastná. My sa musíme prikloniť k tej druhej skupine. A stavíme sa, že keď sa znovu začne koncertovať a Lady Gaga sa vráti do svojho pracovného kolobehu, akékoľvek nabraté kilá sa ihneď stratia. Čo si myslíš ty?

Lady Gaga na najnovších paparazzi snímkach

View this post on Instagram

#ladygaga @ladygaga

A post shared by Celebritys (@hotcelebrityhunterr) on

View this post on Instagram

#ladygaga @ladygaga

A post shared by Celebritys (@hotcelebrityhunterr) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News