instagram.com/ladygaga

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Je to už síce dávno, no kto by si nepamätal na kontroverznú Lady Gagu, ktorá milovala každý extrém a nemala problém objaviť sa na verejnosti v kostýme zo surového mäsa. Chvalabohu, tieto časy sú už dávno preč a teraz je z nej úplne obyčajná žena.

Aj ty máš pocit, že keď Gaga skončila s podobnými výstrelkami, získala si väčší počet fanúšikov? Ten enormne narástol po tom, ako si zahrala vo filme Zrodila sa hviezda. A povedala by si, že odvtedy ubehol už jeden rok? Ten čas ale letí, že? Lady Gaga sa na svojom Instagrame pochválila platinovou platňou za 6 miliónov predaných albumov z tohto filmu.

Viacerých jej fanúšikov ale viac prekvapila zmena jej výzoru. Je pravdou, že na svojej hlave speváčka vyskúšala už takmer čokoľvek, no v poslednej dobe sme boli zvyknutí na blond, prípadne na hnedú, ktorú mala práve v spomínanom filme.

View this post on Instagram

#LookWhatIFound #AStarIsBorn

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

View this post on Instagram

Wearing @tiffanyandco ✨ #GRAMMYs

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Teraz sa Lady Gaga rozhodla, že sa aspoň sčasti vráti k svojmu bláznivému starému ja a zvolila si ružovú farbu vlasov, z čoho boli fanúšikovia v komentároch nadšení a jej premenu vychválili. Čo na túto zmenu hovoríš ty? Páči sa ti aj s ružovými vlasmi?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News