Instagram/ladygaga

O speváčke Lady Gaga je nepochybne známe aj to, že je skvelou herečkou. Dokázala to vo filme Zrodila sa hviezda, vďaka ktorej sa dostala na výslnie. Tento raz dostala novú príležitosť, ktorá nebude jednoduchá, no už podľa prvých záberov vidieť, že sa tejto úlohy zhostila na výbornú.

Lady Gaga si zahrala v pripravovanom filme House of Gucci, ktorý je venovaný príbehu, ktorý sa stal v minulom storočí. Ide o dramatický príbeh podľa životných udalostí, ktorého hlavnou postavou je Maurizio Gucci, ktorý bol v tom čase šéfom módneho domu Gucci.

Gaga si zahrá jeho manželku Patriziu Reggiani. Vo filme sa dozvieme to, ako sa spoznali a aké bolo ich manželstvo. Následne sa ich život po rozvode zmení a Patrizia si u nájomného vraha objedná vraždu svojho ex-manžela, za ktorú ju v skutočnosti aj odsúdili.

Svetlo sveta uzrel oficiálny trailer k filmu, ktorého premiéra je naplánovaná na 24. novembra tohto roku. Ako z neho môžeme vidieť, celý príbeh sa bude točiť okolo peňazí, rodiny, zrady, lojality, ambícií, ale taktiež vášne a vraždy.

V takomto svetle sme speváčku Lady Gaga zatiaľ nevideli, no po pozretí traileru určite sama uznáš, že je profesionálka, ktorá sa ani takejto náročnej roly nezľakla a predviedla bravúrny výkon. Už teraz sa tešíme na celý film a šípime, že bude zaiste nominovaný na množstvo cien.

Pozri si trailer k filmu House of Gucci, v ktorom Lady Gaga zahviezdila

Zdroj: YouTube/Lady Gaga

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News