Photo by Justin Luebke on Unsplash

V minulom článku som písala o výhodách, ktoré prináša kamarátstvo s chalanom. Na konci som taktiež spomenula, že to má aj svoje nevýhody. Aké? Dnes sa pozrieme na 5 z nich.

Ženské problémy

Asi ťa neprekvapí, že chalan ti neporadí so značkou make-upu a ani ti nepomôže vybrať najlepší odtieň rúžu, pretože sa mu pravdepodobne budú zdať všetky rovnaké. Dve hodiny v nákupnom centre ho skôr vyčerpajú a viac by si si ich užila s kamarátkou.

Niekedy ťa nepochopí

Môže sa mu zdať až smiešne, že ťa dokáže rozplakať prakticky čokoľvek, nehovoriac o tom, keď máš svoje dni. Tvrdenie, že veľa problémov zbytočne nafukuješ sa tiež nemusí počúvať ľahko.

Oblečenie

Neber to teraz ako protirečenie, keďže v minulom článku som spomenula oblečenie ako výhodu. Áno, v mužskom šatníku veľakrát nájdeme krajšie veci, než sú tie naše, no predsa len niečo také, ako šaty na stužkovú alebo čipkované body v ňom nenájdeš.

Okolie vás dáva dokopy

Je to asi jeden z najčastejších a najotravnejších problémov. Pokiaľ sa so svojim najlepším kamarátom poznáš už nejaký ten piatok, pravdepodobne si si na tieto reči zvykla. Tak či onak, otázky typu ako dlho ste spolu a ako ste sa dali dokopy, vedia poriadne liezť na nervy. Najhoršie na tom je, že vysvetlenie, že ste len kamaráti nepomáha a ľudia si aj tak vravia svoje.

Frajer žiarli

Je prirodzené, že tvoj frajer sa o teba nechce deliť so žiadnym iným chlapom. Vie, že medzi tebou a tvojím najlepším kamarátom nie je nič viac, a že sa poznáte už roky, no predsa len, keby máš najlepšiu kamarátku, tento problém by neexistoval.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife