Photo by Matheus Ferrero on Unsplash

Čo by to bol za život bez najlepšej kamarátky? Asi žiadna z nás si to nevie predstaviť. No rozmýšľala si niekedy nad tým, aké je to mať najlepšieho kamaráta? Áno, aj to sa dá a nemusí v tom byť žiadna láska okrem tej kamarátskej. Ak si jedna z tých, ktoré majú najlepšieho kamaráta, pravdepodobne sa v týchto bodoch nájdeš.

Nepreberie ti frajera

Samozrejme, to by nemala žiadna správna kamarátka. No ako iste vieš, láska je silná, a kvôli nej ľudia spravia aj to, čo by za normálnych okolností nespravili. Ak je tvoj najlepší kamarát chlapec, nemusíš sa ničoho takého obávať.

Ponúkne ti racionálne riešenie

Chalan ti pravdepodobne nepovie o tom, že tvoj ex je debil, a že si zaslúžiš lepšieho. Už je to raz tak – ženy sú viac emocionálne založené, muži, naopak, logicky. Možno ti tieto reči pomôžu, ale len na chvíľu. V konečnom dôsledku nič nevyriešia. Najlepší kamarát ti dá objektívny názor na to, prečo váš vzťah očividne nefungoval a čo spraviť pre to, aby si sa cez to preniesla.

zdroj: Photo by Rafael Barros from Pexels

Nehnevá sa dlho

Žena dokáže byť urazená kvôli maličkosti aj niekoľko dní, ak nie týždňov. Chalan sa s najväčšou pravdepodobnosťou neurazí vôbec alebo vychladne za pár minút, nanajvýš hodín.

Je úprimný

Najlepšia kamarátka ťa pravdepodobne nebude chcieť uraziť, ale skôr sa bude snažiť upokojiť ťa, a tak ti povie, že v tých šatách vyzeráš dobre, aj keď si sama nie je istá, či je to pravda. Chalan ti zrejme na rovinu povie, že v nich nevyzeráš až tak skvelo.

Požičia ti oblečenie

Áno, to môže aj najlepšia kamarátka a dokonca viac oblečenia, než chalan. No občas nájdeme v mužskom šatníku niečo, čo by sme si obliekli aj my a veľakrát sú mužské veci krajšie než tie naše.

Týmto článkom som nechcela povedať, že hneď musíme mať všetky najlepšieho kamaráta a naše milované kamarátky poslať k vode. Určite aj na kamarátstve s chalanom sa nájde niekoľko nevýhod a nie vždy to je ružové, no je skvelé mať pohľad aj z tej druhej strany.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife