Dvojica stojí oproti sebe a pozerajú sa na seba
Pexels/Ketut Subiyanto

V našom predošlom článku sme rozoberali, ako sa môžeš po rozchode posunúť ďalej. Teraz sa pozrime skôr na to, či nebude váš rozchod iba dočasný. Niekedy sa to totiž môže veľmi ľahko stať, ak sa rozídete bez toho, aby ste si to predtým dobre premysleli. 

Ak sa nájdeš v týchto 5 bodoch, je viac než pravdepodobné, že sa naozaj dáte znovu dokopy. Niekedy si stačí všímať aj detaily.

Stále ste spolu v kontakte

Aj po tom, ako ste sa rozišli, si stále voláte, píšete alebo sa dokonca aj stretávate. Neviete byť nejako bez seba a zaujíma vás, čo ten druhý robí a ako sa má. Tak ste si na seba zvykli, že ste súčasťou svojho života. Bolo by pre vás ťažké byť zrazu bez seba. Ide o neklamný znak toho, že rozchod je iba dočasný a o krátky čas budete zase spolu. Nevydržali by ste byť bez seba.

Máte veľa vecí spoločných

Máte rovnaké koníčky, preto sa stretávate častejšie, než by ste možno po rozchode chceli. Ak sa to spojí s tým predchádzajúcim bodom, je to jasné, budete určite spolu.

Nedokážete byť iba priateľmi

Aj ste si povedali, že ostanete priateľmi, no nedokážete to, lebo vám to nestačí. Pri stretnutiach to prechádza do flirtovania a najradšej by ste spolu robili všetky tie veci ako aj predtým. Skúsili ste to takto možno pár dní či týždňov, no aj tak vás to k sebe znovu tiahne.

Neviete a nechcete vymazať staré fotky

Niektoré dvojice po rozchode spália všetky mosty a vymažú všetky spomienky. Vy dvaja to ale nedokážete (a ani nechcete) urobiť. Chcete spomínať na to pekné, čo medzi vami bolo, pretože v kútiku duše stále túžite po tom, že by sa to mohlo zopakovať. 

Dvojica sa správa detinsky
zdroj: Unsplash/Valerie Elash

Zaujímate a staráte sa o seba

Jednoducho tam je záujem z obidvoch strán. Nie ste si ukradnutí a záleží vám na tom, aby ste boli obaja spokojní a šťastní. Ak treba, pomôžete si alebo poradíte, prípadne sa aspoň ozvete, aby ste zistili, ako sa ten druhý má.

Pokiaľ si sa v týchto bodoch našla aj ty, máme pre teba dobré správy. Váš vzťah ešte bude možné zachrániť.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating