instagram/kardashianvideo

Na rozvod s Kanye Westom, teda, dnes je už jeho meno iba Ye, zdá sa zabudla v náručí nového partnera. Podľa portálov Daily Mail či E! News, je vďaka paparazzi fotografiám jasné, že Kim Kardashian a Pete Davidson spolu oficiálne randia. Potvrdzuje to fakt, že ich videli kráčať spoločne ruka v ruke ako dvoch zaľúbencov.

41-ročná hviezda reality šou Keeping Up with the Kardashians, podnikateľka a influencerka, tak posunula dobré priateľstvo s 28-ročným hercom a komikom na novú úroveň. Podľa tvrdení ich okolia nechcú tlačiť na pílu a berú to pomalými krokmi, no Pete sa vyjadril, že aj keď to neberú príliš vážne, s nikým iným sa stretávať nechce.

Aj blízke kontakty zo strany Kim sa vyjadrili, že mamička 4 detí je z jej nového vzťahu šťastná, aj napriek tomu, že si to ešte necháva pre seba: „Rozosmieva ju celý čas, keď sú spolu, a je ním úplne očarená,“ povedali. Dokonca ho priviedla aj do domu svojej matky Kris Jenner v Palm Springs, čo znamená, že ho chce prijať do svojej rodiny.

Kim a Pete sa spoznali ešte v čase, keď bola oficiálne vydatá za bývalého manžela, no boli len kamarátmi. Zblížilo ich aj spoločné vystupovanie v televíznej šou, kde si zahrali zopár vtipných scénok. Pete v minulosti randil s celebritami, akými sú speváčka Ariana Grande, či  herečka Kate Beckinsale.

Čo myslíš, hodia sa títo dvaja k sebe?

Pozri na ten nežný dotyk rúk

Zdroj: dailymail.co.uk, eonline.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News