Instagram/sophiet

Žeby sa im pošťastilo znovu? Podľa najnovších paparazzi fotiek, ktoré kolujú Instagramom, to vyzerá tak, že herečka zo seriálu Hry o tróny Sophie Turner sa stane dvojnásobnou mamou. 

25-ročná herečka je manželkou speváka Joa Jonasa, za ktorého sa vydala v roku 2019. Spoločne vychovávajú dcérku Willu, ktorá sa narodila v júli roku 2020. Podľa fotiek Sophie by sa jej dcérka mohla stať už čoskoro veľkou sestričkou.

Sophie je známa tým, že sa snaží svoje súkromie si strážiť. Aj informácie o prvom tehotenstve sa na svet dostali len od blízkych zdrojov dvojice. Tento raz ich prezradila obyčajná prechádzka po meste.

Paparazzi fotografi zachytili Sophie a Joa počas bežného dňa. Pozornému oku nemôžu uniknúť detail jej bruška, ktoré sa nápadne podobá na to tehotenské. Aj ľudia v komentároch pod príspevkami ihneď písali, že je na ceste druhé bábätko.

Dvojica túto informáciu zatiaľ nepotvrdila, no urob si podľa nasledovných fotiek svoj vlastný názor. Myslíš, že už čoskoro do ich rodinky pribudne ďalší člen? 

Podľa fotiek to vyzerá tak, že Sophie Turner je opäť tehotná

 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News