Sophie Turner a Joe Jonas
Instagram/joejonas

Konečne sa stali dvojnásobnými rodičmi. Svetoznámy hollywoodsky pár má rád svoje súkromie, no na povrch sa to dostalo vďaka ich manažérom, ktorí to potvrdili pre magazín People. Poznáme už aj pohlavie bábätka, no meno ešte svetu nie je známe. Ide o herečku Sophie Turner a speváka Joa Jonasa, ktorí sa tešia z ďalšieho prírastku do rodiny.

Hollywoodsky pár sa konečne dočkal

Krásna herečka sa preslávila vďaka tomu, že si zahrala hlavnú postavu v ikonickom seriáli Game of Thrones. Jej srdce si získal známy spevák, ktorého si v tínedžerských rokoch určite milovala. Joe Jonas má však oči iba pre Sophie.

Sophie Turner a Joe Jonas
zdroj: Instagram/sophiet

Zosobášili sa v roku 2019 a o rok neskôr sa im narodilo prvé bábätko. Dievčatko sa volá Willa. Iba pár mesiacov po jej narodení sme ťa aj my informovali o tom, že čerství rodičia sa pokúšajú o ďalšie dieťatko. Chvíľku potom sa im to naozaj podarilo a teraz Sophie porodila ich druhé dievčatko. Prezradili to manažéri páru, no meno ešte zatiaľ nie je známe.

„Joe a Sophie s radosťou oznamujú príchod ich dievčatka,“ povedali zástupcovia dvojice pre magazín People.

Vidí v tom veľký význam

„Pre mňa je život o tom, vychovávať ďalšiu generáciu. Najlepšia vec v živote je vidieť moju dcéru smerovať k úspechu. Sme veľmi nadšení, že rozširujeme rodinu. Je to to najkrajšie požehnanie vôbec,“ povedala dojatá herečka začiatkom mája v rozhovore pre Elle.

Willu ešte verejnosti neukázali

Joe a Sophie
zdroj: Instagram/joejonas

Ak šťastný párik sleduješ na Instagrame, každý deň ti prostredníctvom fotiek ukazujú, ako veľmi sa milujú. Láska z nich priam srší a vôbec im nezáleží na tom, že Sophie je od Joa o niekoľko centimetrov vyššia. O tom sme ti už dokonca písali aj v staršom článku, kde sme chceli poukázať na to, že láska takéto „výhovorky“ nepozná.

Zdroj: People

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News