Herečka Sophie Turner a spevák Joe Jonas známej skupiny Jonas Brothers sa stali rodičmi. Na svet priviedli svoje prvorodené dieťa. Podľa informácií portálu Elle sa im malo narodiť dievčatko s menom Willa.

Tehotenstvo sa snažili ukrývať a všetky informácie o tomto procese si držali v súkromí. Údajne sa mali stať rodičmi už minulú stredu. Viac informácií o tom poskytol portál TMZ.

Hoci sa tento známy manželský pár doteraz nevyjadril k danej udalosti, k médiám sa prihovorili ich hovorcovia a potvrdili túto novinku. Pre Entertainment Tonight povedal zdroj, že čerství rodičia si užívajú tento vzácny moment a dôverné informácie prezradili iba rodine a najbližším priateľom.

Herečka z Game Of Thrones a spevák skupiny Jonas Brothers sa zosobášili minulý rok. Prvé zistenia o očakávaní Sophie Turner vyšli najavo vo februári 2020. Väčšinu tehotenstva však strávili v spoločnej domácnosti kvôli pandémii koronavírusu. Známej umelkyni to však neprekážalo, je tak trošku domased.

„Ak by som mohla byť doma celý deň, bola by som, toto je pre mňa úžasné. Vyjdem z domu raz za deň, aby som vyvenčila svojich psov a idem naspäť,“ povedala v rozhovore s Conanom O’Brienom. Joe to naopak tak dobre nebral. Podľa jej slov je práve on ten extrovertnejší. No našťastie všetko dobre dopadlo a teraz sa môžu tešiť zo svojej malej dcérky.

Zdroj: Elle, TMZ, Entertainment Tonight , Conan O’Brien

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.