instagram.com/janahrmi

Koronavírus sa výrazne dotkol aj cestovného ruchu, ktorého fungovanie muselo byť úplne pozastavené. Minulý týždeň však vyšli správy, že Slovensko otvára hranice s ďalšími 16 krajinami. Do ktorej z nich zavítala známa slovenská influencerka Jana Hrmová? O tomto rýchlom výlete informovala na svojom instagramovom profile.

Jana je okrem skvelého módneho vkusu a líčiacich schopností známa aj svojím cestovaním. Rada spoznáva nové krajiny a rovnako o tom informuje svojich sledovateľov. Často uverejňuje na instagramový profil fotografie, ktoré nejednému človeku vyrazia dych. V súčasnosti sa známa influencerka vybrala do Chorvátska.

View this post on Instagram

Lunch in Rovinj 💙⚓️

A post shared by Jana Hrmová (@janahrmi) on

Pandémia obmedzila životy mnohých ľudí, ale Jana stihla spoznať ďalšie kúty sveta ešte na začiatku roka 2020. Najprv zavítala do Thajska, následne sa presunula do Kambodže a nevynechala ani Vietnam. O jej cestovaní sme bližšie informovali v tomto článku. 

View this post on Instagram

I ❤️ BANGKOK 🌙🌃

A post shared by Jana Hrmová (@janahrmi) on

Vieš už, kam by si sa chcela vybrať tento rok? Leto sa pomaly spúšťa a prázdniny sa blížia. Ak nemôžeš ísť niekam ďaleko, oplatí sa navštíviť Rakúsko alebo susednú Českú republiku. Za kúpaním sa oplatí vycestovať do Maďarska, toto tam na teba čaká.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News