Leto je tu a s ním aj čas, kedy naše outfity odhaľujú stále viac pokožky. Ľuďom vystavujeme na oči najmä naše nohy, o ktoré sa treba aj dobre postarať, ak sa nechceme hanbiť. Na čo by si nemala pri starostlivosti o ne zabudnúť?

Píling

Kvalitný píling zbaví tvoje nohy odumretej kože, čím ju vyhladí a zároveň pomáha predchádzať zarastaniu chĺpkov, takže je super robiť ho pred holením. V lete je vďačným pomocníkom pri umývaní, keďže si ľahko poradí so zbytkami napr. opaľovacích krémov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa NATURAL PRODUCT (@elishopsaigon),

Hydratácia

V lete si na hydratácii pokožky dávajú ženy záležať oveľa viac. Dobrý krém či telové maslo pokožku chránia pred vysušovaním, natreté nohy sa pod sukňou pekne lesknú a s SPF faktorom ide aj o ochranu pred slnečným žiarením.

Pedikúra

Povedzme si úprimne, v zime si na pedikúre až tak nedávame záležať. No v lete by každá správna žena mala mať aj nohy pekne upravené. A to nie len tak, že má pekné nechty, ale pozor aj na päty, ktoré môžu byť popraskané a nevyzerajú vábne.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Wavy Fashion (@wavyfashionblog),

Správne holenie

Každej žene vyhovuje iná metóda holenia, a preto nie na škodu vyskúšať si ich viac. Možno budeš prekvapená, ktorá forma holenia bude pre teba tá najlepšia. Či už volíš žiletku, epilátor, vosk alebo inú metódu, hlavné je, aby tvoje nohy neboli zbytočne ešte niekoľko dní podráždené.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.