Marec do tvojho života prinesie veľa nových vecí. Pomaly začína jar a všetko sa prebúdza, preto by si aj ty mala otočiť stránku a začať v marci s čistým štítom.

Toto si pre teba pripravilo tvoje znamenie.

Baran

Máš prácu, v ktorej nie si až tak šťastná. Robiť niečo, čo sa ti nepáči a nenapĺňa ťa, nie je správne. Keď pracovný pomer v marci ukončíš, oslobodí ťa to. Mala by si sa viac zamerať na psychické zdravie a na to, aby si nevyhorela. Iba tak budeš podávať tie najlepšie výkony. V láske ťa čaká pokojné obdobie a pár darčekov.

Býk

Tvoj vzťah bude v marci v ohrození. Máš priveľké ego a nikdy si nepripustíš, že by si mohla urobiť chybu, alebo sa pomýliť. Avšak, vo vzťahu také chvíle bývajú. Snaž sa zachrániť všetko, inak sa s priateľom budeš stále hádať a na konci marca zostaneš sama. Tvoje znamenie dúfa, že to nechceš, pretože ťa vzťah napĺňa.

Blíženci

V marci budeš čeliť niekoľkým výzvam. Čaká ťa náročné obdobie, pretože budeš mať pocit, že sa na teba všetko sype. Napriek tomu začneš v sebe objavovať silné stránky, o ktorých si doteraz nevedela a tie ťa budú posúvať ďalej. Ak vydržíš, koniec marca bude pre teba rozprávkový. V práci sa ti bude dariť a všetci ťa budú mať radi.

Rak

Od začiatku roku si si vybudovala zlé návyky, ktoré sa teraz začínajú ukazovať. Mala by si sa začať stravovať zdravšie a viac sa hýbať. Konečne sa oteplilo, preto môžeš skúsiť beh vonku, alebo dlhé prechádzky. Ako sa hovorí – v zdravom tele je zdravý duch. Keď budeš všetko dodržiavať, nebudeš mať s ničím problém.

Lev

V minulých mesiacoch ťa veľmi ničili vzťahy s ľuďmi, ktoré si mala. V marci sa snaž pracovať na komunikácii a na prijatí kritiky. Si na ňu veľmi citlivá a reaguješ prehnane. Nájdi si niečo, čo ťa napĺňa a to rob na 100%. Potom ťa bude každý chváliť a budeš pre ľudí vzor.

Panna

V marci sa snaž zahodiť svoju negativitu. Pozri sa na svet z tej lepšej stránky a pochop, že všetko sa deje pre konkrétny dôvod. Aj to, kde si teraz, sa deje pre niečo. Počúvaj svoje srdce, veľa oddychuj a snaž sa myslieť na príjemné veci. Koniec marca pre teba môže byť prekvapivý, pretože ťa čaká veľká novinka.

Váhy

Zbytočne by si nemala riešiť minulosť. Aj tak sa nikdy nerozhodneš, či si urobila správne rozhodnutie, alebo to bolo zlé. Snaž sa myslieť na budúcnosť a na to, čo ti môže priniesť jar. Možno zmeníš prácu, možno sa zamiluješ, možno urobíš niečo pre svet a možno sa zamiluješ do seba. U teba je všetko možné.

Škorpión

Myslíš si, že je lepšie, keď si sama, než s niekým iným. Pociťuješ, ako ťa druhí ľudia oberajú o energiu. Avšak, skús v marci vyhľadávať ľudí, ktorí sú ti podobní a zaujímate sa o podobné veci. Vďaka nim sa budeš viac usmievať, budeš šťastnejšia a nebudeš myslieť na situáciu vo svete. Aj kvôli nej sa cítiš vyčerpane.

Strelec

Nikto nie je dokonalý a každý robí chyby. Je v poriadku, ak sa pomýliš, no musíš sa vedieť ospravedlniť. Tvoja mentálna úroveň je o čosi vyššie, než priemerná všetkých ľudí. Nevšímaj si ironické komentáre a buď nad vecou. Vďaka tomu prežiješ marec a prinesie ti to do života nový pohľad.

Kozorožec

Ako si sa mohla dočítať v našom predošlom horoskope, v marci nájdeš lásku. Okolo tej sa teda bude točiť celý mesiac a aj ty. Budeš zamilovaná, nič nebudeš riešiť a všetko bude pre teba veľmi jednoduché. Vďaka tomu si nevšimneš veci, kvôli ktorým sa vieš inokedy trápiť.

Vodnár

Je skvelé, ak máš v živote nastavené hodnoty a priority. Vďaka nim vieš, čo je v živote správne a čo nie. Niekedy si však toho dáš na sebe veľa a neunesieš to. To sa stane aj v marci, preto si snaž prácu rozumne rozdeliť, inak budeš smutná a depresívna. Ak budeš mať možnosť, skús ísť na pár dní do prírody a dať si dokopy veci, ktoré chceš v živote dosiahnuť.

Ryby

Máš dobré srdce, ale nešťastie v hľadaní lásky. Musíš byť trpezlivá a príde k tebe. Tento mesiac sa ponoríš do seba, no taktiež získaš nových ľudí a kontakty, ktoré uvidia tvoje dobré stránky. Vďaka tomu budeš mať šancu nájsť si lásku, no aj priateľov na celý život. Avšak, neponáhľaj sa – rýchle veci nie sú moc dobré, radšej si počkaj a všetko si dôsledne over.

A aby bol tvoj mesiac ešte lepší, zapoj sa do súťaže na našom Instagrame a VYHRAJ! 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.