Presný okamih, kedy sa zamiluje každé znamenie nevieme. Avšak môžeme ti prezradiť, aké vlastnosti k tomu vedú.  Každý z náš má inú predstavu o tom, čo je pre nás to pravé. No každé znamenie má to „svoje“, čomu nedokáže odolať. My ti prinášame prehľad o tom, aké vlastnosti opačného pohlavia ťa vedú k zamilovanosti.

Baran – keď nájdeš niekoho, kto je dostatočne silný a najmenej to čakáš

Ty sama si veľmi silná a ambiciózna osoba a presne preto ku sebe hľadáš niekoho seberovného. Človek, ktorý si získa tvoje srdce ťa musí vedieť vyzývať, nesmie sa báť konfliktov a musí ťa motivovať. Tým, že si natoľko sebavedomá, veríš si aj vo vzťahoch a často sa s niekým zapletieš presne vtedy, keď máš toho úplne najviac. Škola, práca a iné povinnosti nikdy neboli prekážkou na ceste za láskou.

Býk – keď je to praktické

Je pravda, že občas vieš byť poriadne tvrdohlavá, no tvoja povaha je veľmi príjemná. Si skvelou priateľkou, pretože ti záleží na tom, aby išlo všetko ľahko. Nesťažuješ sa, keď sa ti niečo nepáči, jednoducho to zmeníš. Si veľmi praktická a tak sa zvyčajne zamiluješ až vtedy, keď si uvedomíš, že je najvyšší čas. Keď sa všetky tvoje single kamošky vydajú a ty zrazu nemáš pri sebe „parťáka“. Je praktické zdieľať svoj život s niekým iným, a city? Tie prídu prirodzene s tým.

Blíženec – keď nájdeš niekoho, kto s tebou dokáže držať krok

Si plná energie a život si naozaj užívaš. Rada spoznávaš nových ľudí a nie je až taký problém, aby si sa namotala. No všetko sú to len krátkodobé flirty. Skutočný a dlhodobý vzťah nájdeš až vtedy, keď stretneš človeka, ktorý bude stíhať tvoje rýchle životné tempo. Miluješ zmeny a spontánnosť, čo sa občas vylučuje s definíciou dlhodobého vzťahu. Ale nedaj sa pomýliť, blíženci sú vynikajúcimi partnermi, keď sa naozaj zaľúbia. Človek, ktorý dostane tvoje srdce musí byť spoločenský a v žiadnom prípade žiarlivý.

Rak – keď dosiahneš „vhodný“ vek

Súcit, trpezlivosť, nesebeckosť a láskavosť voči druhým. To sú vlastnosti, ktoré ťa vystihujú. A presne toto z teba robí vynikajúcu adeptku na manželku a matku. Ak je pre niekoho životným cieľom vydať sa a založiť si rodinu, tak je to práve rak. Najpravdepodobnejšie sa zamiluješ presne vtedy, kedy sa zvyknú brať a zakladať si rodiny aj ostatní ľudia. Záleží to od toho v akej kultúre žiješ, priemer je však niekde okolo 24-25. Keď začneš pociťovať túto potrebu, nebude pre teba problém otvoriť sa a nájsť tú správnu osobu.

Lev – keď si si už užila dosť

V tvojej hrudi bije veľké a milujúce srdce, ktoré čaká na toho, kto si ho zaslúži. Dovtedy si však musíš užiť každú party, ktorá sa naskytne! Miluješ byť stredobodom pozornosti a miluješ, keď ťa všetci obdivujú. Rada flirtuješ a nechávaš sa obletovať. Keď však pocítiš, že máš dosť takéhoto druhu zábavy a už si sa dostatočne vybúrila, rozhodneš sa dať šancu nejakému vážnemu vzťahu. A keď ho konečne nájdeš, tak do neho vložíš všetko.

Panna – keď nájdeš niekoho, ktoré spĺňa tvoj štandard

Ach, drahá panna. Najväčší perfekcionista z celého zverokruhu. Máš obrovské nároky sama na seba a to isté očakávaš aj od svojho partnera. Kým niektorí ľudia vstupujú do vzťahu len preto, aby sa necítili osamelí, v tvojom prípade to neprichádza do úvahy. Svojho partnera si vyberáš veľmi dôkladne a musí spĺňať všetky tvoje štandardy. Ak však takého nájdeš, objaví sa tvoj zraniteľná stránka a budeš pre neho nekonečnou podporou.

Váhy – keď ťa niekto rozmaznáva

Máš veľký zmysel pre spravodlivosť a si rodená diplomantka. Stále sa zaujímaš o to, aby boli všetci ľudia v tvojom okolí spokojní. Čo však možno o tebe nevedia je, že svoje srdce nosíš na dlani a láska je pre teba zmyslom života. Dostane ťa niekto, kto ťa zoberie na rande ako z romantického filmu. Kvety, dobré jedlo, víno a príjemná hudba sú cestou, ktorá vedie k tvojmu srdcu. Často sa zamiluješ do niekoho, kto ťa určitým spôsobom zachráni.

Škorpión – keď ti niekto rozumie

Nie si ten typ osoby, ktorý by sa zamiloval ľahko. Práve naopak, potrebuješ dosť času na to, aby si si vybudovala k niekomu dôveru. Tvoje city bývajú naozaj intenzívne a ak sa už objavia, tak sú hlboké a trvácne. Ak uvidíš, že človek, s ktorým sa stretávaš ti úplne nerozumie, radšej ho odstrčíš. Veľmi dobre si uvedomuješ, že čas je to najcennejšie, čo máš. No ak nájdeš niekoho, kto ťa úplne chápe a rešpektuje presne takú, aká si, bude pre teba problém nespadnúť do toho.

Strelec – keď zistíš, kto naozaj si

Si zvedavá, dobrodružná a priateľská. V živote hľadáš naplnenie. Vzťahy pre teba občas znamenajú istý typ väzenia, ktorý ťa obmedzuje na ceste životom. Potrebuješ sa cítiť slobodne, aby si mohla zažívať nové veci a objavovať všetko, čo svet ponúka. Láska je pre teba rovnako lákavá, no nepustíš sa do niečoho vážneho, kým si nebudeš istá, že vieš, kto si a čo chceš. Osoba, ktorá ťa dostane musí byť rovnako spirituálna a zaujímavá, ako si ty.

Kozorožec – keď dosiahneš všetky svoje ciele

Ak si raz zaumieniš, že niečo dosiahneš, si nezastaviteľná. Tvoja pracovitosť a vytrvalosť je naozaj obdivuhodná. Dokážeš na tom istom projekte alebo cieli pracovať roky bez toho, aby si strácala motiváciu. Pritom však podvedome odháňaš všetkých, ktorí by sa chceli na teba naviazať. Na to teraz jednoducho nemáš čas. Až vtedy, keď dosiahneš všetky body, ktoré si si zaumienila, až vtedy dovolíš tomu správnemu človeku, aby vstúpil do tvojho života.

Vodnár – keď to od teba nikto nečaká

Si jedinečná, pretože ťa úprimne nezaujíma, čo si ostatní myslia. A presne kvôli tomu sa všetkým ostatným môže stať, že tlak verejnosti, okolností, či rodiny, ich dotlačí do vzťahu, aj keď na to nie sú pripravení. Až na teba, ty nie! Väčšinou urobíš opak toho, čo sa od teba čaká. Miluješ, keď môžeš ľudí šokovať, tak si zvykneš nájsť niekoho v čase, kedy by to nikto nečakal. Ľahko sa môže stať, že sa zľakneš a odstrčíš niekoho, keď nadobudneš pocit, že ťa tlačí do záväzku. Na lásku potrebuješ absolútny pokoj a žiaden tlak. Všetko musí vyjsť z tvojej vôle.

Ryby – keď nájdeš niekoho, kto ťa oslobodí

To, čo vo vzťahu hľadáš je voľnosť. Človek, ktorý ťa nechá dýchať. Ktorý ti dovolí cítiť sa mentálne, emocionálne a spirituálne slobodne. Niekto, kto rešpektuje to, kým si a má to na tebe rád. Si plná kreativity a potrebuješ ju preniesť aj do svojho života. Na to však nesmieš mať spútané ruky. Potrebuješ niekoho, kto ťa nechá voľne sa rozvíjať, no neboj sa, žeby si takého človeka nespoznala. Si veľmi intuitívna, a tak sama najlepšie vieš, čo je pre teba to správne.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.