Odpustenie si vyžaduje trpezlivosť. Ak si niekoho sklamala, niekomu ublížila alebo si sa nesprávala tak, ako si sa mala správať – toto všetko sú situácie, pri ktorých by sa na teba ľudia mohli hnevať. Niektorí ľudia ti odpustia ľahko, možno ťa príliš veľa ľúbia alebo sa na teba hnevať nedokážu. Existujú však aj takí, pre ktorých je aj to najmenšie klamstvo najväčšie zlo. Nevedia sa preniesť cez to, že si ich sklamala a nebola k nim úprimná.

Tieto 3 znamenia ti neodpustia vôbec. Dávaj si pozor na to, ako sa budeš v ich spoločnosti správať.

Vodnár

Vodnár je znamenie pokojné. Zbytočne sa nerozčuľuje, ak sa niečo pokazí. Nestresuje, skôr dáva väčší dôraz na ľudské vzťahy. No ak sa medzi vami vyskytne problém, nikdy na jeho hnev nezabudneš. Tak, ako vie byť pokojný, vie byť aj nahnevaný.

Čo sa týka vzťahu, aj keď niekedy partner nedodrží slovo, bude ho ľúbiť. Nevera je však niečo, s čím sa Vodnár vôbec nevyrovná.

Blíženci

Toto zvedavé znamenie pchá hlavu všade, kde by nemuselo. Neobsedí na mieste a o všetkom musí vedieť. Najmä vtedy, ak niekde započuje svoje meno. Či už je to dobré alebo zlé, musí sa mu to povedať. Blíženci sú väčšinou flegmatickí, no ak ich niečo urazí alebo sa ich to osobne dotkne, zatnú sa a neodpustia nikomu. Ani rodinným príslušníkom.

Ak je Blíženec vo vzťahu, odpúšťa veľmi ťažko. Aj keď si vždy povie, že sa nemôže na svojho partnera dlho hnevať, v jeho vnútri to zostane stále. 

Býk

Tvrdohlavý Býk bude vždy uznávať len svoju pravdu. Ak ho sklameš, vysvetlí si to po svojom a nebude uznávať iný názor. Ak ho oklameš, už nikdy ti nebude dôverovať a všetko pekné bude medzi vami zničené.

Pri svojom partnerovi je Býk ústupčivý. Vie robiť kompromisy, no neodpustí to, ak mu partner niečo nepovie a zatají. Znamená to pre neho zradu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.