instagram/couple

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Aj ty už túžiš po tom spoznať niekoho, kto sa stane pre teba výnimočným? Zdá sa ti, že single život už nie je pre teba? Možno patríš do trojice ženských znamení, ktorým hviezdy v nasledujúcom mesiaci prajú šťastie v láske! Nájdeš ho aj ty?

Kozorožec

Zdá sa, že už neexistuje oblasť tvojho života, kde by si bola tak neskopokjná ako v tej citovej. Už pridlho si slobodná, užila si si čas pre seba a stále si ho vážiš, no v hĺbke vieš, že si pripravená nadviazať vzťah. A takú možnosť ti prinesú nasledujúce týždne!

Práve tam, kde by si to najmenej čakala alebo s človekom, s ktorým by si sa pred pár mesiacmi nedala ani do reči. No ver, že láska je práve pre to krásna, pretože ťa prekvapí a otvorí oči. Zabudni na predsudky a nechaj jej voľný priebeh!

Ryby

Ak si narodená v tomto znamení, máme pre teba dobrú správu! Je veľká pravdepodobnosť, že v najbližších dňoch aj ty nájdeš svoju spriaznenú dušu. Tá tvoja je citlivá a už dlho osamelá. Aj keď to svojím sarkazmom nedávaš najavo, túžiš po niekom, o koho sa môžeš oprieť.

Zoznamovacie online aplikácie nie sú síce to, čo preferuješ, no tentokrát by si tam mohla spoznať človeka, ktorý bude spĺňať tvoje požiadavky.

Škorpión

Dlhšie prechádzky v prírode ti v marci môžu priniesť nie len viac pokoja, ale aj novú známosť. Ak máš domáceho miláčika, možno to bude on, kto v parku vyňuchá tvojho vyvoleného. Už na prvý pohľad budeš vedieť, že to bude človek inteligentný, ktorý naplní tvoje predstavy.

Nenechaj sa odradiť výzorom, to, že niekto nie je tvoj typ ešte neznamená, že sa k tebe nebude povahovo perfektne hodiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy