unsplash.com

Prosím, zamiluj sa do nej. Zamiluj sa do niekoho, kto je ako ona. Budeš maž vzťah navždy, nie len na pár rokov.

Hlboká žena, tá ti nechá priestor, pretože vie, že to občas potrebuje každý. 

Hlboká žena, tá od teba nebude mať vysoké očakávania, pretože vie, že nikto nie je dokonalý. 

Hlboká žena, tá nebude chcieť, aby si ju na vaše prvé rande zobral hneď do postele, pretože chce čakať. 

Ona bude pre teba tá pravá. Väčšinu dní bude úplne šťastná, pretože má svoj zmysel pre humor stále pri sebe. Pretože vie, že na svete je niekto, kto ju miluje a stará sa o ňu. Je schopná zabaviť svojich priateľov a rodinu bez toho, aby odišla z domu. Má spontánne nápady, nebudeš sa s ňou nudiť a doma, večer – má milión myšlienok. Dokážeš s ňou prerozprávať celý večer. S ňou sa budeš môcť rozprávať o všetkom a o ničom. Jej myseľ bude vždy žiariť, keď bude myslieť na niečo, čo robí rada alebo keď bude hovoriť o tom, čo miluje.

Zamiluj sa do hlbokej ženy, lebo jej dokonalé rande bude predstavovať nočnú oblohu, hviezdy alebo popíjanie drinkov pri sledovaní starých čiernobielych filmov. Hlboká žena oceňuje krásu prírody, ale oceňuje intelekt a rozum nad krásou. Hlboká žena vie, že láska je trpezlivá. Nebude na teba zbytočne tlačiť, nebude ťa nútiť do niečoho, čo nechceš. Nebude ťa otravovať ak vie, že si zaneprázdnený.

Zamiluj sa do hlbokej ženy, pretože ona nepotrebuje k životu materiálne veci. Nepotrebuje majetok na to, aby bola šťastná. Pokiaľ je s niekým, kto sa o ňu stará, má ju rád a dáva na ňu pozor, cíti sa požehnená.

Vie, kde je jej miesto, tam kde sa cíti dobre. Kde sa cíti príjmaná bez ohľadu na to, čo robí. Kde sa cíti ako doma. Kde cíti lásku. 

Prosím, zamiluj sa do hlbokej ženy a nikdy ju nenechaj odísť. Zamiluj sa do nej a staraj sa o ňu. Zamiluj sa do nej a nedaj jej nikdy pocítiť, že je nechcená, že je v miestnosti naviac alebo že je niečo menej, než ty.

Zamiluj sa do nej a daj jej lásku celého sveta. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating