Pexels/Skitterphoto

Nie nadarmo sa hovorí, že kto prejde rukou kaderníka, plánuje prejsť zásadnejším posunom v živote. Nové vlasy, nové ja. Niečo na tom bude, lenže je dobré si pamätať, že nie každá zmena sa hodí komukoľvek.

Zaexperimentovať si s vlasmi nie je na škodu a v neposlednom rade to môže pomôcť cítiť sa lepšie, sebavedomejšie, čo sa prejaví na celkovom dojme. Z astrologického hľadiska dokonca ľahko zistíš, komu sa aká farba hodí najviac a dnes si posvietime na očarujúcu blond.

Ktorému znameniu teda pristane táto farba najviac, lepšie povedané, podčiarkne podstatu osobnosti? Zisti, či sa nájdeš v tom aj ty.

Lev

Leviciam vládne slnko a preto je logické, že tomuto ohnivému znameniu sa hodí platinová alebo medová blond farba. Všade, kde sa ukážeš, žiariš a tieto odtiene len podčiarknu tvoju osobnosť.

Blonďavá hriva ti dodá sebavedomie, čo sa odrazí aj na výkone. Keďže miluješ byť stredobodom pozornosti, svojimi vlasmi nebudeš určite za šedú myšku, skôr naopak. Získaš si nimi značné publikum.

Panna

Ak si Panna nevie rady, blond farba nebude na škodu. Vyskúšať by mohla ideálne popolavú alebo platinovú. Toto zemské znamenie je však taký hybrid, ktorý sa nájde aj v hnedých odtieňoch.

Na druhej strane, praktickej Panne sa oplatí vyberať aj na základe jej prirodzeného pigmentu vlasov. Nielenže tým ušetrí u kaderníka, ale nemusí si robiť ťažkú hlavu každý mesiac, čo s odrastenými vlasmi, lebo to stále bude vyzerať skvele.

Vodnár

Zvodné znamenie Vodnár môže zas staviť na blonďavé ombré, ktoré môže doplniť o pastelové farby. Zvýrazní tým svoju originálnu a umeleckú osobnosť. Vytvorí to zaujímavý prechod vhodný obdivu.

Ak máš však obavy z tohto experimentu, jednoduchá zvodná blond úplne postačí. V prirodzenosti je krása a určite nejedno mužské oko by sa obzrelo. Výhodou Vodnára je, nech má na sebe čokoľvek, vždy to odprezentuje ako to najdokonalejšie, čo ľudstvo mohlo vidieť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy