Instagram/yeswe_travel

Ak túžiš po tom, aby si sa zamilovala, si tu správne. Niekedy medzi tebou a láskou môže stáť prekážka, ktorá ti bráni v tom, aby si si ku nej našla cestu. Keď budeš čítať ďalej, objavíš tvoju osobnú bariéru, ktorá ti bráni vo vzťahu.

Baran

Máš na mužov veľmi zlý vkus. Aj by si mala šancu sa zamilovať, no vždy si vyberieš takých, z ktorých sa po čase vykľujú tí najväčší egoisti alebo žiarlivci. Nemôžeš si nájsť lásku práve pre tento dôvod.

Býk

Ty sa bojíš toho, že ťa niekto odmietne. S mužmi sa ani nezoznamuješ, pretože máš strach, že by si pre nich nebola dosť atraktívna. Vlastne sa dá tvrdiť, že v ceste za tvojou životnou lásku si stojíš ty sama.

Blíženci

Nerozhodnosť. Možno by si si povedala, že toto je vlastnosť, ktorú bude mať Váha, no nie je to pravda. Aj keby pred tebou stál perfektný muž, stále by si sa nevedela rozhodnúť, či je to ten pravý alebo nie. Máš s tým problém.

Rak

Si veľmi plachá a máš problém sa socializovať. V dnešnej dobe máš síce obmedzené možnosti, no nájsť si lásku musíš jedine tak. Keď sa nebudeš stretávať s ľuďmi, nikoho nového nespoznáš.

Lev

Si to najžiarlivejšie znamenie zo všetkých. Aj kebyže s niekým chodíš, vzťah by si zničila, pretože priveľa žiarliš. Ak túto zlú vlastnosť odstrániš, uvoľníš si cestu za láskou a možno stretneš toho pravého.

Panna

Máš panický strach zo záväzkov. Obávaš sa toho, ako by si vydržala celý život s jedným mužom a to ti bráni mať dlhodobý vzťah. Ak sa chceš zamilovať, musíš si uvedomiť, že vzťah nie je chvíľková záležitosť.

Váhy

Strážiš si svoje srdce a niekedy ti je doslova ľúto ho niekomu dať. Na jednej strane túžiš po láske, no na druhej strane sa bojíš, že by ti niekto ublížil a tak sa zamilovať nechceš. Vieš, že keby ti niekto zlomil srdce, už nebude rovnaké.

Škorpión

Tajomstvá a uzavretosť. Si veľmi tajomná a nosíš v sebe traumy, ktoré nechceš nikomu povedať. Takto ale láska nefunguje. Ak ju chceš nájsť, musíš sa naučiť ľuďom dôverovať, pretože bez dôvery sa nikam nepohneš.

Strelec

Nerada opúšťaš svoju komfortnú zónu. Nové veci ťa nelákajú a nemieniš robiť kompromisy. Práve tieto dve veci sú však vo vzťahu nevyhnutné. Pokiaľ sa ich nenaučíš robiť, lásku nenájdeš a budeš sama.

Kozorožec

Máš strach z toho, že by ťa partner mohol opustiť. Túžiš sa zamilovať, no nevieš si predstaviť, že by si svojho priateľa nemala vidieť každý deň. Vieš, že vzťahy na diaľku nie sú pre teba a v tejto situácii sa to inak nedá. Si z toho smutná.

Vodnár

Stále si myslíš, že nie je ten správny čas. Stoja ti v ceste mnohé prekážky, no ty sa vlastne ani zamilovať nechceš. Najprv chceš vyštudovať, potom urobiť kariéru, potom sa posúvať vyššie, šetriť na bývanie a tak ďalej. Rodinu vo svojich plánoch nevidíš, pretože si jej (ešte) neurobila miesto.

Ryby

Stále si v kontakte so svojím ex. Pokiaľ ho však budeš mať v živote, nikam sa neposunieš a lásku svojho života nenájdeš. Musíš s ním prerušiť všetky kontakty a nechať minulosť minulosťou.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy