Unsplash/Jonathan Borba

Všetky ženy sú tie najlepšie matky pre svoje dieťa, pretože ho milujú najviac na svete. Ktorá je však najlepšia všeobecne? To ti odhalí dnešný rebríček.

1. Ryby

Z celého zverokruhu je najlepšia matka práve v tomto znamení. Pre svoje deti sa dokáže obetovať najviac na svete. je citlivá, empatická a vie počúvať. Deti nekarhá, iba im s láskou vysvetlí, čo urobili zle. Chápe, že „výchovnou bitkou“ nič nedosiahne, preto sa všetko snaží opísať slovami a nehou.

2. Baran

Asi nie si prekvapená, že žena v znamení Barana je druhá. Deťom neklame, pretože vie, že aj oni musia byť od detstva úprimné stvorenia. Vôbec sa s ňou nenudia, pretože je neustále v pohybe.

3. Blíženci

Táto žena si vie so svojimi deťmi vytvoriť dôverné puto, ktoré dokonca nemá ani ich otec. Miluje ich za hranice chápania, pretože v niektorých situáciách je sama ako dieťa. Taktiež je veľmi zvedavá, preto sa s ňou veľa naučia a spoznajú svet.

4. Kozorožec

Táto mamička je veľmi chápavá, milujúca a oddaná. Svoje deti sa snaží vychovať s eleganciou, pretože tá v tomto svete chýba. Varí im vyvážené jedlá, pretože je to zdravé a pre deti veľmi potrebné. Hoci neznáša nočné vstávanie a často má na to nervy, je dobrou ženou.

5. Býk

Táto žena vie ako na deti. Je skvelá matka, no niekedy jej robia poriadne nervy. Preto im dovolí hrať sa na počítaču alebo pozerať televíziu – chce mať od nich chvíľu pokoj. Láska pre ňu znamená celý svet, tak sa snaží svoje deti milovať najviac ako dokáže. Vie, že potrebujú pozitívny obraz, ktorý dokáže vytvoriť s láskavým partnerom.

6. Váhy

Žena v znamení Váhy je presne taká, ako hovorí jej znamenie. Ako matka je perfektná, no len vtedy, keď sa jej chce. Pokiaľ nemá svoj deň, rada ich dá na starosť otcovi alebo svojim rodičom. Náladovosť u nej nemá hraníc, preto je lepšie, ak sa jej narodia deti, ktoré sú nenáročné.

7. Rak 

Ako mama sa musí veľmi premáhať, aby bola vždy po ruke. Nemá rada, keď jej dieťa plače a nevie mu pomôcť. Všetko zvláda iba preto, pretože má okolo seba super ľudí. Ak by ich nemala, nebola by úžasná. No na druhej strane má skvelý zmysel pre humor a svoje deti vie zabaviť, rozosmiať a učiť ich novým skúsenostiam.

8. Strelec

Matka Strelec má výchovu na háku. Rozumie, že z detí musia vyrásť zodpovedné osoby, no nemá nervy na to, aby im všetko vysvetľovala pokojným hlasom. Radšej sa vykričí a má pokoj. Ako už vieš, nie je stvorená na rodinný život, preto niekedy považuje deti za obetu, ktorú musela podstúpiť. V hĺbke srdca ich však miluje, pretože to je úloha každej z nás.

9. Panna

Ako vo vzťahu, aj pri deťoch nevie dávať lásku moc najavo. Áno, stará sa o ne, je zodpovedná, no málokedy od nej môžu počuť, že ich miluje. Dáva to najavo inak. Vie sa im dlho venovať, učiť sa s nimi, chodiť s nimi von, no túlenie a láskanie nie je nič pre ňu.

10. Škorpión

Pokiaľ ide o Škorpiónku, jej výchova nestojí za nič. Nevie kontrolovať svoje pocity a emócie, preto sa niekedy stane, že sú jej deti svedkami hádok či nedorozumení s partnerom. Je vášnivá a energia sa v nej neupokojila ani po pôrode. Potrebuje mestský život plný večierkov, nie manželský s plienkami všade okolo.

11. Vodnár  

Predposledným znamením je Vodnárka. Ako matka sa snaží, no každý deň sa nájde niečo, čo sa jej nepodarí. S výchovou nie je spokojná ani ona sama, pretože by to takto nemalo fungovať. Je múdra, no rozumie skôr zložitejším veciam, ktoré malé deti nepotrebujú. Chýba jej empatia a porozumenie, pretože už od ranného detstva by z nich chcela mať dospelé osoby.

12. Lev

Posledným znamením je Lev. Táto žena potrebuje mať svoj poriadok, veci na mieste a pohodu. Bohužiaľ, to sa pri malých deťoch nedá, preto je stále nervózna a nevie sa „zmestiť do kože“. Každý deň aspoň 10x kričí. Rozumie, že to nie je správne, no nevie si pomôcť. Deti sú stelesnením chaosu a neporiadku, ale ona sa cez to nevie preniesť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy