Prelomový týždeň je tu. Zisti, aké nové výzvy a prekvapenia ťa čakajú. Odhalí ti to náš týždenný horoskop.

Baran

Tento týždeň by si mala byť láskavejšia. Správaj sa k ľuďom slušne, aby si sa s nikým nepohádala a nevyvolala konflikt. Nebolo by to vhodné, lebo budeš mať veľa povinností a hádku by si naozaj nezvládla.

Vo vzťahu sa neudeje nič nové, preto môžeš byť pokojná. Vychutnávaj si príjemný čas s priateľom a nestresuj sa. Pokiaľ si single, mala by si si ujasniť priority a až potom hľadať vzťah.

Čo sa týka zdravia, tento týždeň môžeš vyskúšať prírodnú liečbu bylinkami. Ak ťa niečo bude trápiť, obráť sa na dary prírody.

Býk

Čaká ťa výnimočný týždeň. Bude sa ti dariť v oblasti financií, preto si môžeš užívať nákupy a obedy v reštauráciách. Práce budeš mať menej, tak sa venuj aj rodine, aby na teba nezabudla.

V partnerskom vzťahu môžeš očakávať napätú atmosféru, ale keď sa s partnerom porozprávaš, rozplynie sa. Ak si nezadaná, kamarátky ťa možno s niekým zoznámia.

V oblasti zdravia by si sa mala zamerať na psychickú pohodu. Stres ti neprospieva, preto sa sústreď na jeho redukovanie.

Žena so šatkou
zdroj: Pexels/Ilya Komov

Blíženci

Hviezdy ti radia, aby si sa častejšie stretávala s priateľmi. V poslednej dobe na seba nemáte príliš veľa času, tak by ste to mali napraviť. Usporiadaj párty alebo filmový večer a užite si.

Vo vzťahu sa môže objaviť mierna komplikácia, no nebude vážna. Všetko vyriešiš otvorenou komunikáciou. Pokiaľ si však single, svojou „ukecanou“ povahou nikoho nezbalíš.

Tvoje zdravie na tom bude tak dobre, že môžeš robiť všetko, čo na budeš mať chuť. Vybrať by si si však mala plávanie, aby si rozhýbala telo.

Rak

Počas tohto týždňa si oddýchneš, pretože v práci ťa nečakajú žiadne ťažké úlohy. Vychutnávaj si sladké ničnerobenie, inak to neskôr budeš ľutovať. Pustiť sa môžeš do prerábania svojho domova.

V partnerskom vzťahu sa opýtaj priateľa, či s tebou počíta do budúcnosti. Ak ťa v nej nevidí, nemá zmysel pokračovať. Keď si nezadaná, budeš mať na mužov šťastie.

Čo sa týka zdravia, dávaj si pozor na vyčerpanie. Spi dostatočne dlho, aby si mala veľa energie na to, čo môžeš robiť doma. Odporúča sa spať 7 až 8 hodín.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2 3
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.