unsplash.com

Nebudem klamať, ak poviem, že prvé rande je vždy trochu nepríjemné. Dokonca aj v tom prípade, ak sme natešené z toho, že sa stretneme s novou osobou. Nervozitu cítiš v končekoch prstov, nevieš, čo si máš obliecť, rozmýšľaš o čom sa s ním budeš rozprávať…. 

Pri prvom rande je veľmi dôležité zistiť, či je daný muž dosť zaujímavý natoľko, aby si s ním išla aj na druhé rande. Nechceš vyzerať ako niekto, kto je príliš zvedavý a nechceš rýchlo súdiť ľudí. Je však normálne pýtať sa ho otázky, ktoré ťa skutočne zaujímajú, aby ste sa navzájom bližšie spoznali. 

Dnes ti prinášam zoznam 7 hlavných otázok, ktoré by si sa absolútne nemala pýtať na prvom rande. Či sa ti už daná osoba páči alebo nie. 

„Chodíš von (na rande) aj s niekým iným alebo len so mnou?“

Toto je trochu zložitá otázka, samozrejme, máš právo to vedieť – či je tento potencionálny vzťah jediný alebo nie, no nie je to otázka na prvé rande.

zdroj: unsplash.com

„Koľko ťa to stálo?“

Peniaze sú háklivá téma v každom štádiu vzťahu. Určite nepatrí na prvé rande, pretože to je nepríjemné a môže to vyznieť plytko.

„Ako sa ti páči moje oblečenie?“

Žena, premýšľaj trochu. Dokonca aj partneri iných žien, ktorí majú dlhodobý vzťah, nikdy nevedia odpovedať na túto otázku. Obliekla si sa tak, ako sa to páčilo tebe, mala by si byť so sebou spokojná.

„Aký máš vzťah s tvojou mamou?“

Ďalšia zložitá téma sú rodičia. Táto téma nepatrí na prvé rande, to by malo byť len o vás dvoch.

„Ako skončil tvoj posledný vzťah?“

Posledná vec, ktorú chceš na prvom rande urobiť je tá, aby sa daný muž cítil nepríjemne. Nikdy nevieš kedy svoj posledný vzťah ukončil a či ho to stále nebolí. Túto otázku si nechaj na iné rande.

zdroj: pinterest.com

„Si sám už dlho?“

Pokús sa vyhnúť tejto otázke, pretože na ňu nikdy nie je vhodná situácia. Druhá osoba sa môže kvôli tej otázke cítiť, že nie je v poriadku ak je niekto dlho sám. Takéto pocity určite nechceš vyvolať.

„Držíš diétu?“

Toto je ďalšia otázka, ktorá zaručuje to, že sa tvoj partner bude cítiť na rande nepríjemne. Možno drží diétu, ale nechce o tom hovoriť, pretože to nie je téma, ktorú by chcel na prvom rande rozoberať.

 

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating