Unsplash/Kate Kozyrka
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Pre niektoré znamenia je kariéra dôležitejšia než vzťah. Na rodinný život nie sú vhodné, preto sa radšej zameriavajú na kariéru a prácu. Ide im to lepšie, pretože sa o nikoho nemusia starať.

Sú to aj muži, ktorí sú narodení v týchto 3 znameniach.

Býk

Silný muž v znamení Býka rád plánuje. Rodinný život ho nezaujíma tak veľmi, ako kariéra a pracovný život. Miluje ten pocit, ktorý mu hovorí, že je zabezpečený do budúcna.

Myslí si, že žena a deti by ho stáli veľa, preto radšej tvrdo pracuje a všetky peniaze si odkladá. Vie, že ich bude potrebovať. Ak sa raz (na staré kolená) zamiluje, jeho priateľka bude mať všetko, po čom zatúži. To je výhoda vzťahu s Býkom.

Strelec

Ako už určite vieš, chlap v znamení Strelca je najmenej vhodný na rodinný život. Ten svoj dokáže obetovať práci, pretože si rád užíva a radšej preferuje vzťahy na jednu noc. Peniaze sú pre neho dôležitejšie, než láska a rodina.

Pokiaľ pochádza z veľkej rodiny, manželka mu dlho chýbať nebude. Ak však nikdy nezažil skutočne veľkú rodinu, raz príde deň, kedy sa spamätá a bude sa chcieť usadiť.

Vodnár

Muž v znamení Vodnára sa vyhýba manželstvu tak dlho, ako je možné. Bojí sa, že by sa jeho vzťah premenil na stereotyp a všetko by sa točilo okolo detí. Preto sa radšej zameriava na prácu – v nej má istotu stability, no aj vzrušenia a toho, že sa tam každý deň deje niečo nové.

Chce si našetriť peniaze, ktoré môže neskôr minúť na stavbu domu alebo na cestovanie po svete. Je dobrodruh, ktorý má rád nezáväzný s*x a spoznávanie krajín.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy