instagram.com/laurandnicolas

To, že ženy vedia citovo vydierať, je známe. Avšak, niektorí muži sú takí istí! Vedia citovo vydierať vtedy, keď niečo chcú. Vždy majú svoj názor, sú tvrdohlaví a bez ľútosti si idú za svojim cieľom.

Sú to presne títo muži.

Kozorožec

Muž, ktorý sa narodil v tomto znamení, je bezcitný. Už na prvý pohľad ti musí byť jasné, že si s ním nemáš začínať. Je nespútaný a rozhodne nie je manželský typ. Na to, aby si ho skrotila, sa do teba musí naozaj zamilovať. To sa však tomuto mužovi nestáva, zvyčajne využíva ženy iba na milovanie a na to, aby sa mohol baviť. Vie veľmi dobre lichotiť, čo zapôsobí na každú ženu. Pre neho sú to len prázdne slová a kroky, ktorými ťa dostane do postele.

Škorpión

Muž v tomto znamení ťa bude priťahovať od prvej chvíle. Budeš mať pocit, že ho musíš spoznať. Dávaj si však pozor, pretože tento muž rozmýšľa o dva kroky dopredu. Je vynaliezavý a tak hovorí presne to, čo chceš, aby povedal. Vzťah s ním bude ako na horskej dráhe, pretože bude svoju lásku používať na to, aby si sa mu podvolila a bude ťa úplne ovládať.

Ryby

Tento muž je veľmi citlivý. Má rozvinuté zmysly a tak vie, ako sa v rôznych situáciách cítiš aj ty. Empatia z neho robí dobrého muža, no len navonok. Vnútri seba stále trpí a traumy z detstva ho nútia robiť nesprávne veci. Vo vzťahu je neistý a neustále ženu otravuje. Ak si s ním začneš, dávaj si pozor. Bude od teba vyžadovať, aby si mu každý deň hovorila, ako moc ho miluješ. Nedá ti vydýchnuť a svojou láskou bude ospravedlňovať to, že sa správa ako stíhačka.

Lev

Muž, ktorý sa narodil v znamení Lev, je zahľadený do seba. Nevidí nič – iba to, čo sa ho týka alebo čo ho zaujíma. Vo vzťahu je panovačný, rozkazuje a ak sa s ním do vzťahu pustíš, ver mi, urobí si z teba slúžku. Oplácať ti to bude svojou láskou, ževraj. Nenaleť mu, pretože ťa bude citovo vydierať. Môže to zájsť až do takého štádia, kedy sa budeš o všetko starať ty. Platenie účtov, upratovanie, varenie, voľný čas…všetko bude v tvojej réžii.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy