Žena s okuliarmi
Pexels/Gabriel Antonio

Niektoré znamenia sú zodpovedné a plnia si svoje povinnosti včas, no a niektoré sú zase úplný opak. Ženy, ktoré sa narodili v týchto znameniach, milujú párty a užívajú si život na 100 %. 

Strelec

Žena v tomto znamení sa celý život stará o to, aby si na ňu nikdy nezabudla. Je zosobnená spontánnosť a zo znamení spomenutých v tomto článku sa zabáva asi najčastejšie.

Neprekážajú jej spontánne udalosti, dokáže sa rýchlo prispôsobovať a vždy je otvorená dobrodružnému cestovaniu. Nevyhľadáva párty, no skôr si život užíva inak. Chce toho zažiť čo najviac. Túži spoznať ďaleké krajiny, aby si mohla neskôr povedať, že videla kus sveta a žila každý deň naplno.

Blíženci

Každá správna žena, ktorá sa narodila ako Blíženec, vie veci okoreniť a dodať im potrebnú atmosféru. Jej životaschopnosť a zmysel pre humor premení každý nudný večierok na najlepšiu párty roka. Je to preto, lebo táto žena je otvorená bláznivým nápadom a pred ničím nemá zábrany.

Vďaka tomu, že vie skvelo komunikovať a používať silné argumenty, dokáže presvedčiť každého, aby sa pridal na tanečný parket. Čo viac dodať, jednu takúto ženskú do každej rodiny by sa oplatilo.

Lev

O Levici je známe, že žije svoj život tak, akoby mala zajtra umrieť. Aj ona patrí medzi párty ženy. Je skutočný „parketový lev“. Miluje luxus, cestovanie, dobré jedlo. Jej život je jedna veľká oslava, preto máš pri nej vždy istotu, že sa nebudeš nudiť.

Zabaví ťa svojimi historkami a vtipmi tak, že zabudneš na čas. Vie dodať do tvojho života viac energie, preto sa s ňou nikdy nebudeš cítiť unavene.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy