V dnešnom článku sa dočítaš o znameniach, ktoré sú egoistické a pozerajú sa len na seba. Sústredia sa na robenie takých vecí, z ktorých budú mať prospech len oni. Títo ľudia si ťažko hľadajú priateľov a sú uzavretí.

Baran

Človek v tomto znamení sa vie presadiť a má silný hlas. Nezaujíma ho názor ostatných, žije si bohémsky život a, podľa neho, primitívne problémy nerieši. Ide si bezhlavo za svojim cieľom, nemá problém podraziť kamaráta, vždy musí byť vodca skupiny a neuspokojí sa s priemerom.

Je dobré, ak si od neho budeš držať odstup, pretože vie byť toxický.

zdroj: Unsplash/Peter Sjo

Lev

Tento človek má veľké sebavedomie a prekypuje šarmom. Uvedomuje si svoju silu, preto ju patrične využíva. V práci aj v škole sa snaží, aby odviedol maximálny výkon, no s minimálnou snahou. Na všetko si vie nájsť svojich ľudí, ktorí mu to s radosťou splnia. Nikoho však nevie oceniť a pochvalu by si od Leva čakala márne.

Neznesie ani len pomyslenie na to, že by bol niekto lepší, než on. Musí vždy vyhrávať.

Kozorožec

Človek, ktorý sa narodí v znamení Kozorožca, vie byť nepríjemný. Za svojim cieľom si ide cez mŕtvoly – vôbec sa nedíva na ostatných a ich potreby. Sarkazmus je pre neho prirodzený, trúsi sarkastické poznámky na počkanie. Rád sa háda, nemá problém s niekým okamžite prerušiť kontakt a jeho silnou vlastnosťou je, že vie veľmi dobre argumentovať.

Bude lepšie, ak sa s ním do otvorenej hádky nikdy nedostaneš.

Vodnár

Tento človek je od malička samostatný a nemá moc priateľov. Vodnár si nedokáže predstaviť, že by s niekým zdieľal svoje tajomstvá a intímne veci. Život osamote ho formoval, preto sa z neho stal egoistický človek. Nemá potrebu pomáhať druhým, pretože cíti krivdu. Je pre neho prirodzené správať sa chladne, pretože nič iné nepozná. Vodnár má vysoké ciele a prekážky nevníma.

Nezastaví sa pred ničím, tak si dávaj pozor.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.